Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim!

Bir hoşluk merkezinin kokteyline katılan Seren Serengil, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü müzikçi, sahnede giydiği tezli kıyafet için “Gülşen’i taklit ediyor” savları üzerine, “Ben kimseyi taklit etmem, taklit edilirim. Ben aileden o denli büyütüldüm” karşılığını verdi. Sahnelere yine dönmesiyle ilgili ise “Yeni gelmedim, geri geldim” sözlerini kullandı.

“GÜZELLİK MASRAFLARI ARTTI”
Kokteylde müzikçi Ferman Toprak da dikkat çeken açıklamalar yaptı: Bayanların masrafları çok ağır. Elektrik, su, doğalgaz üzere hoşluk masrafları da arttı. “Metroseksüel misiniz?” sorusuna Toprak, “Artık erkekler de eşine, çocuklarına hoş görünmek için bakım yaptırıyor olağan olarak” cevabını verdi.

“KISMETİM BAĞLANMIŞ”
Kokteyle katılan Esra Balamir’e, 14 Şubat Sevgiler Günü ile ilgili kanıları soruldu. Balamir, “Sevgililer Günü’nü kutlamayalı yıllar oldu. Benim kısmetim bağlanmış, çok seçiciyim ben” formunda konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim! için yorumda bulun

    Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seren Serengil: Ben taklit etmem, taklit edilirim! için ilk yorumu yapabilirsin.