Seren Serengil’in 17 yıllık gazino hasreti son buldu

Zayıflık uğruna bıçak altına yattığından bu yana sıhhat sorunlarıyla boğuşan ve 43,5 kiloya kadar düşüp, operasyon geçirmek zorunda kalan Serengil, Batum’un akabinde İstanbul’da da konser verdi.

Serengil, evvelki akşam Serdar Ortaç ile Ağaoğlu Maslak 1453’te bulunan Yeni Gazino’da sahne aldı. Ortaç’ın akabinde dinleyicileriyle buluşan ünlü müzikçi, birinci olarak basın mensuplarıyla sohbet etti.

“ÇOK MEMNUNUM

Ünlü isim, “17 yıl evvel sahneyi bıraktım. Geçen hafta Batum’da birinci konserimi verdim, ikinci durağımda Yeni Gazino oldu. Bugüne kadar daima yüksek, kaliteli gazinolarda çalıştım. Hem müşteri kalitesi, hem yerin hoşluğu benim için çok kıymetliydi. 17 yıldır başımdaki niyet de bu haldeydi. Daima hoş gazinoda çıkayım diyordum. Bu türlü hoş bir yerde çıkıyorum o nedenle çok mutluyum” kelamlarıyla hislerini lisana getirdi.

“BEN EKSİK KALMIŞTIM”

“Yaklaşık 20 yıldır televizyonda meslek yaptım. Uygundum fakat bu sene Sibel Can ve Hülya Avşar başta olmak üzere tüm rakiplerim gazinolara geri döndü. Bir tek ben eksik kalmıştım. Çok özledim aslında sahneleri. Yıllarca İbrahim Tatlıses, Selami Şahin üzere dev takımların solistliğini yaptım. Artık tekrar gazino günlerini yaşatmak lazım. Zira bu kültür bizim, bize ilişkin. O nedenle de farklı mutluyum” dedi.

Cihan Nacar imzalı kıyafetleriyle dikkat çeken Serengil, muhabirlerin ‘Sahne kıyafetleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?’ sorusuna da cevap verdi. Ünlü müzikçi, şu sözleri kullandı:

“ŞIKLIK DEMEK İLLA Kİ ÇOK AÇIKLIK DEMEK DEĞİL”

“Bu yıl bütün dünya markaları kapalı elbiseler yaptılar. Açık modası hiç yok aslında. bizde pek olmasa da dünya markalarında kapalı seksilik ön planda. Ben yıllardır basında da olağan hayatta da daima zevkli giyinen insan olarak anıldım. Şıklık demek illa ki çok açıklık demek değil. Ben popçu değil solist olduğum için çizgimiz bozulmamalı diye düşünüyorum.

PROGRAMINI YARIM SAAT UZATTI

Yaklaşık bir buçuk saat süren performansını istek üzerine yarım saat daha uzatan Seren Serengil, sahneden alkışlar eşliğinde indi. Ünlü ismi, dinlemeye gelenler ortasında Şebnem Demir, Erol Köse, Bircan Bali- Ömer Gezen, Murat Karabova, Arto üzere ünlü simalarda yer aldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seren Serengil’in 17 yıllık gazino hasreti son buldu için yorumda bulun

    Seren Serengil’in 17 yıllık gazino hasreti son buldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seren Serengil’in 17 yıllık gazino hasreti son buldu için ilk yorumu yapabilirsin.