Serenay Sarıkaya: ‘Bergen’, Farah Zeynep Abdullah’a kısmetmiş

Etiler’de görüntülenen Serenay Sarıkaya, ‘Acıların kadını’ lakaplı müzikçi Bergen’in hayatını anlatan, Farah Zeynep Abdullah’ın başrolde yer aldığı ‘Bergen’ sineması için “Birlikte yol aldığımız takımın çabayla çalıştığını biliyorum ve sineması merak ediyorum. Yolları açık olsun. Eminim mükemmel bir iş çıkarmışlardır” dedi.

“BU İŞLER KISMET İŞİ”
Hürriyet gazetesinden Deniz Boy’un haberine nazaran; hoş oyuncu, “İçinizde ukde kaldı mı?” sorusuna, “Bu işler biraz da kısmet işi. Nitekim zamanlama tutmadı. Farah’a kısmetmiş. Hiç keder değil. Dayanılmaz bir şey çıktığına eminim” cevabını verdi.

BAYAZLAR İÇİNDE
Her daim giysi şekliyle girdiği her ortamda isminden kelam ettirmeyi başaran Serenay Sarıkaya, bu defa beyazlar içindeydi.

29 yaşındaki oyuncu, septum piercing’i ve halka küpelerinin yanı sıra örgüsüne taktırdığı saç piercing’leriyle de dikkat çekti.

105 BİN TL’LİK KOMBİN
Çanta (Dior): 56 bin 500 TL
Kaban (Common Leisere): 28 bin TL
Bot (Gia Couture X Pernille Teis Baek): 10 bin 450 TL
Elbise (Ambush): 10 bin 100 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serenay Sarıkaya: ‘Bergen’, Farah Zeynep Abdullah’a kısmetmiş için yorumda bulun

    Serenay Sarıkaya: ‘Bergen’, Farah Zeynep Abdullah’a kısmetmiş için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serenay Sarıkaya: ‘Bergen’, Farah Zeynep Abdullah’a kısmetmiş için ilk yorumu yapabilirsin.