Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı?

Birkaç ay evvel Serenay Sarıkaya’nın, Evirgen’in sahibi olduğu yere gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, “içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için yeri kapattığı” haberleri çıkmıştı.

“BU HABERLERDEN SIKILDIM”

Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusu üzerine, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu.

29 yaşındaki hoş oyuncu, “Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz üzere; bunlar sav. Bu türlü şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım” tabirlerini kullanmıştı.

“EVET, AŞK YAŞIYORUZ”

Bu kelamlardan iki ay sonra Umut Evirgen, ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine hoş oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Manzara alınmamasını rica eden Evirgen, muhabirin “O vakit aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusuna ise “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” formunda flaş bir karşılık vermişti.

BAĞLANTILARI BELGELENMİŞTİ

Akabinde rol aldığı dizinin çekimleri için Adana’da olan Serenay Sarıkaya, bir günlük ortayı fırsat bilip, İstanbul’a gelmişti. Rumelihisarı’nda arkadaşlarıyla hasret gideren oyuncu, Umut Evirgen’in aracında görüntülenmiş ve aşkları belgelenmişti.

EYFEL GÖRÜNÜMLÜ OTELDE KALDILAR

Yaklaşık 6 aydır birlikte olan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, 2022 yılını da Fransa’nın başşehri Paris’te karşılamıştı. Eyfel Kulesi’ni gören lüks bir otelde konaklayan ikili birkaç gün sonra İstanbul’a dönmüştü.

TATİL DÖNÜŞÜ AYRILIK

Lakin Hürriyet’ten Sinem Vural’ın haberine nazaran; Sarıkaya ile Evirgen’in tatil dönüşü alakalarına devam etmeme kararı aldı. Ünlü işletmecinin ailesiyle tanışan Serenay Sarıkaya’nın nikah masasına oturacağı konuşulurken ayrılmaları çiftin, arkadaş etrafını de şaşırttı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı? için yorumda bulun

    Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı? için ilk yorumu yapabilirsin.