Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den birinci fotoğraf!

Savları her seferinde yalanlayan ve “Biz uzun vakittir birbirimizi tanıyoruz, yalnızca arkadaşız” diyen Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen’le samimi bir halde eğlenirken görüntülendi.

İkili, Evirgen’in sahibi olduğu La Boucherie’de görüntülendi. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; Birsen Tezer’in sahneye çıktığı özel geceye başka ayrı gelen Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’in samimiyeti dikkat çekti.

Tezer’in müziklerine eşlik eden Sarıkaya, Evirgen’le sarmaş dolaş dans ettiği ve vakit zaman öpüştüğü de gözlendi. Meraklı bakışlara aldırmayan çift, birbirlerini öpmelere doyamadı.

İTİRAF GELDİ

Uzun müddettir arkadaş olan ikili, geçtiğimiz aylarda bu dostluklarını flörte dönüştürmüştü. Münasebetlerini gözlerden uzakta yaşayan ikiliden birinci açıklama Umut Evirgen’den gelmişti.

İşletmeci, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” demişti. Çift, Evirgen’in itirafının akabinde alakalarını gizlemekten vazgeçmişti.

SERENAY’DAN ‘EVİRGEN’ KARŞILIĞI

Umut Evirgen’le aşk tezlerine birinci defa karşılık veren hoş oyuncu, Evirgen’in ailesinin kendisini istemediği haberlerinin hatırlatılması üzerine konuştu.

Sarıkaya, “O haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Bu mevzularla ilgili sahiden konuşmayı sevmiyorum. Çıkan hiçbir şeyle ilgili haberim yok. Umut çok uzun vakittir yakından tanıdığım sizin de bildiğiniz çok uzun vakittir arkadaşım, böyle” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den birinci fotoğraf! için yorumda bulun

    Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den birinci fotoğraf! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den birinci fotoğraf! için ilk yorumu yapabilirsin.