Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili detay vermeyeceğim!

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Kıbrıs Zafere Hakikat’ rol alan Serkan Çayoğlu, yakın arkadaşı Bedri Güntay, geçtiğimiz akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden ikili “Hava soğuk, küçük bir işimiz vardı alışveriş merkezinde o yüzden geldik” dedi.

DÜĞÜN İÇİN PROJELERİNİ İPTAL Mİ ETTİ?
2015 yılında ‘Kiraz Mevsimi’ isimli dizinin setinde tanıştığı Özge Gürel’le arkadaşlığı aşk dönüşen ve önümüzdeki aylarda hoş oyuncu ile nikah masasına oturacak olan Çayoğlu, muhabirlerin; “Özge Gürel ile evlilik hazırlığından ötürü projeleri iptal ettiğiniz haberler çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna cevap verdi.

Serkan’dan Özge’ye romantik kutlama!Serkan Çayoğlu’ndan Özge Gürel’e romantik kutlama!Haberi Görüntüle

Güzel oyuncu, mevzuyla ilgili; “Evet, düğün ile çakıştığı için projeyi iptal etmek durumunda kaldım. Daha hoş sürprizlerim var. Düğün hazırlıklarımız devam ediyor” açıklamasını yaptı.

DÜĞÜNLE İLGİLİ DETAY VERMEDİ
Çayoğlu, basın mensuplarının “Düğünün Ege’de olacağı konuşuluyor. Yer belirli mi?” sorusuna ise “Düğün yeri ve düğün ile ilgili detay vermeyeceğim” diyerek güldü. İkili akabinde alışveriş merkezini gezdi.

“AYRI KALDIĞIMIZ SÜREÇ GÜÇ GEÇTİ”
Geçtiğimiz haftalarda ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ isimli dizisinin özel gösterimine katılan çiftten Serkan Çayoğlu, son oynadığı dizi için uzun müddet Kıbrıs’ta kalmasının ikisi için de sıkıntı geçtiğini söylemişti. 

Oyuncu çiftten ‘Her şey yolunda’ bildirisiÖzge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti: Her şey yolundaHaberi Görüntüle

ABD’DE EVLİLİK TEKLİF ETMİŞTİ
Yaz aylarında çıktıkları Amerika tatilinde Özge Gürel’e sürpriz yaparak evlenme teklif eden Serkan Çayoğlu, “evet” karşılığıyla havalara uçmuştu. Serkan Çayoğlu’nun sevgilisi Özge Gürel’in parmağına taktığı özel tasarım pırlanta yüzüğün fiyatının ise 370 bin lira olduğu öğrenilmişti.

“HABERLER DOĞRU”
Evlilik teklifinin akabinde uzun yıllardır birlikte olan oyuncu çiftin, yaz aylarında nikah masasına oturacağı sav edilmişti. Mevzuyla ilgili birinci açıklama ikiliden Özge Gürel’den gelmişti.

‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinin çekimlerinde objektiflere yansıyan Gürel, mevzuyla ilgili; “Evet doğrudur. Yazın olacak fakat tarihi net olarak aşikâr değil. Serkan’ın işleri yeni bitti. Benim işim yeni başladı. Bir türlü bir ortaya gelip tertip yapmadık” sözlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili detay vermeyeceğim! için yorumda bulun

    Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili detay vermeyeceğim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serkan Çayoğlu: Düğünle ilgili detay vermeyeceğim! için ilk yorumu yapabilirsin.