Serkan Özbalta umut dolu

Spor Toto Üstün Lig’in 27. haftasında Altay, konuk ettiği Gaziantep FK’yi 3-2 mağlup etti. Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında Altay Teknik Yöneticisi Serkan Özbalta, açıklamalarda bulundu.

Serkan Özbalta, “Ligin uzunluğunun kısaldığı bu haftalarda bu maçta alınacak galibiyet bizim için çok değerliydi. Hafta içinde önemli bir biçimde çalıştık. Oyuncular yorgun duruma düşecek kadar çalıştık. 1 aydır bir şeylerin temelini atmaya çalışıyoruz. Ligde kalacaksak da doğaçlama bir oyunla kalmamak istiyoruz. Alanda strateji ve planları olan bir oyuncu kümesiyle kümede kalmak istiyoruz. Oyuncularım bugün istediklerimi büyük kısımda yaptı. Dünyada birkaç kadro haricinde bu kadar uzun müddet galibiyet görememiş bir grubun toparlanma süreci kolay olmuyor. Ancak biz bunu kötü götürmüyoruz diye düşünüyorum.

Bulunduğumuz pozisyondan üst çıkma ismine önemli bir ileti oldu. Önümüzde oynayacağımız çok maç var. Makas daraldı fakat rakiplerimizle de maçlar oynayacağız. Kimi şeyler bizim elimize geçene kadar bu istikrarı devam ettirmek zorundayız. Bu haftaya kadar ligde kalma hesabına dahil edilmeyen Altay’ın artık hesaplara dahil oldu. Alabileceğimiz her maçta azami puanı almaya çalışacağız. Biz bu işi başarmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Tüm kulüp olarak umudumuz taze. Biz kırılma anını yaşayacağımız maça kadar bu seriyi götürmek istiyoruz“ dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serkan Özbalta umut dolu için yorumda bulun

    Serkan Özbalta umut dolu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serkan Özbalta umut dolu için ilk yorumu yapabilirsin.