Servet bedelindeki transfer teklifine Thomas Müller’in eşinden ret!

Bayern Münih’in yıldızı Thomas Müller’in, Manchester United’a gerçekleşmeyen transferinin gerisinden eşi Lisa Müller çıktı.

MÜLLER’İ İSTEDİ

2009-2011 yıllarında Bayern Münih’i çalıştıran Van Gaal, Thomas Müller’in Bayern’deki birinci yılıydı. Oyuncuyu yakından tanıyan Van Gaal, Manchester United’ın başındayken Müller’i Manchester United’a getirmek istedi.

100 MİLYON EURO BONSERVİS

Alman Bild gazetesinden Christian Falk’ın aktardığına nazaran; 2014 yılında Louis van Gaal’in Manchester United’ı çalıştırdığı devirde, İngiliz grubu Thomas Müller için, 100 milyon euro bonservis teklif etti.

20 MİLYON EURO MAAŞ

İngiliz grubu Müller’e de 20 milyon euro maaş ödemeye hazırdı fakat bu transferin önüne Alman futbolcunun eşi Lisa Müller çıktı.

EŞİ SICAK BAKMADI

Lisa Müller’in, Almanya’daki işleri nedeniyle, eşinin İngiltere’ye transferine ve diğer bir ülkeye taşınma fikrine sıcak bakmadığı belirtildi.

‘EŞİM ÜLKE DIŞINI İSTEMİYORDU’

Thomas Müller’in “Eşim Almanya dışında yaşamak istemiyordu. Bu yüzden teklifi geri çevirdik’ diyerek bu teklifi reddettiği tabir edildi.

GAAL DOĞRULADI

Gazetede yer alan haberde, Louis van Gaal’in bahisle ilgili, “Thomas’ın, transfer görüşmelerini yapan asistanım Marcel Bout’u reddetmesinin nedeni buydu” açıklamalarına da yer verildi.

MÜLLER YILLIK 16.7 MİLYON STERLİN KAZANACAKTI

Thomas Müller transfer olsaydı İngiltere’de dönem başına 16,7 milyon sterlin kazanacaktı ve Robert Lewandowski’nin Almanya’da aldığı parayı alacaktı.

BİRLİKTE ÇALIŞTILAR

Thomas Müller ile 2009-2011 ortasında Bayern Münih’te misyon alan Louis van Gaal, 2014-2016 yılları ortasında ise Manchester United’ı çalıştırdı.

EN YÜKSEK ORANLARIN ADRESİ MİSLİ.COM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Servet bedelindeki transfer teklifine Thomas Müller’in eşinden ret! için yorumda bulun

    Servet bedelindeki transfer teklifine Thomas Müller’in eşinden ret! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Servet bedelindeki transfer teklifine Thomas Müller’in eşinden ret! için ilk yorumu yapabilirsin.