Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dudak dudağa poz

Olaylı ayrılıkları sonrası bağlarına ikinci talihi veren Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı bağının bittiği tezi magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

AYRILIK SAVLARI ORTAYA ATILMIŞTI

Meedo için Miami’de yaşama kararı alan ve evleneceklerini açıklayan 31 yaşındaki Şeyma Subaşı’nın sevgilisini terk ettiği ve Acun Ilıcalı’nın Miami’deki konutuna yerleştiği argüman edilmişti.

Sevgilisiyle birlikte verdiği pozları hesabından silmeyen toplumsal medya fenomeni, mevzuyla ilgili rastgele bir açıklamaya yapmamıştı.

MEEDO VE MELİSA’YLA POZUNU YAYINLADI

Tüm bu yaşananların akabinde Subaşı, Mısırlı aşkı Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile olan bir pozunu paylaşıp kalp emojisi koyarak paylaşmıştı.

DAVETE KATILDILAR

Böylece ayrılık argümanlarını yalanlayan Şeyma Subaşı, haftalar sonra Meedo diye seslendiği sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir davete katıldı.

“HEY SEN”

Şık giysi stiliyle dikkat çeken Subaşı, sevgilisiyle öpüştüğü anı Instagram hesabından paylaştı. Subaşı, kareye, “Hey sen” yazarak kalp emojisi koydu.

Yayınladığı fotoğraflarla isminden sıkça kelam ettiren 31 yaşındaki Şeyma Subaşı’nın aşk pozuna kısa müddette on binlerce beğeni ve yorum geldi.

SERENAY SARIKAYA’YA GÖNDERME

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz hafta da bir dokumacılık firmasının partisine katılan Serenay Sarıkaya’yı üstü kapalı bir halde maksat alarak isminden kelam ettirmişti.

“MARKA YÜZÜ SEN OLMALISIN”

Subaşı’nın yakın dostu, influencer Dila Tarkan da tıpkı partideydi. Şubaşı, Tarkan’ın paylaştığı bir kareye, “Neden daima tıpkı şahıslarla kampanya yapıyorlar sanki? Bence artık marka yüzü en olmalısın” yorumunu yapmıştı.

Sosyetik hoş Dila Tarkan da arkadaşı Şeyma Subaşı’na karşılık olarak, “Şeymoş’um benim” dedi. İkilinin bu mesajlaşması toplumsal medyada gündem olmuştu.

“ŞEYMA, SERENAY’I KISKANIYOR”

Subaşı’nın, hoş oyuncuyu kıskandığını sav ewden Sarıkaya’nın hayranları reaksiyon göstermişlerdi. “Şeyma, Serenay’daki aurayı diğerinde bulamıyorlar, “Serenay’ı yedirmeyiz”, “Fenomenler iş kapma peşinde” formunda yorumlar yapmıştı.

Kimi toplumsal medya kullanıcıları da Şeyma Subaşı’yı savundu. “Ne bu Şeyma düşmanlığı? Kimseyi şahsi eleştirmemiş” halinde yorumda bulunmuşlardı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dudak dudağa poz için yorumda bulun

    Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dudak dudağa poz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dudak dudağa poz için ilk yorumu yapabilirsin.