Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile yeni pozlarını paylaştı

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile alakasına doludizgin devam ediyor. Subaşı, son olarak Instagram’dan sevgilisiyle birlikte yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Alsaloussi ile birlikte objektif karşısına geçen 31 yaşındaki bir çocuk annesi fenomen isim, deniz görünümünde çekilen yeni karelerini peş peşe yayınlayarak takipçilerinin beğenisine sundu.

“MAVİNİN FARKLI TONLARI”

İstanbul tatilinin akabinde tekrar Miami’ye dönen ve faal olarak kullandığı toplumsal medya hesabında 3,1 milyon takipçisi bulunan Subaşı, gönderisine “Mavinin farklı tonları” notunu yazdı.

Kırmızı bikinisi ve fit fiziğiyle takipçilerinden tam not alan Subaşı’na, 88 binden fazla beğeni gelirken; “Hep yaz, daima bahar. Sizi görünce bahar esintisi üzere ferahlıyorum”, “Çok tatlısınız”, “Masal gibi” yorumlar yapıldı.

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz günlerde yeşil bikinisiyle kameralara poz vermişti. Fotoğraflarını “Eve döndüğüm için çok memnunum…” bildirisiyle paylaşan fenomen isim, kısa müddette toplumsal medyanın gündemine oturmayı başarmıştı.

“HAYAL KIRIKLIĞIYLA SONUÇLANIR”

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz haftalarda ise kahverengi tulumu ve gözlükleriyle çekilerek arka arda yayınladığı fotoğraflara şu iletisi yazmıştı; “Bazen beşerler beklentilerini o kadar yükseltir ki bu ekseriyetle bağlarında (genel olarak aile ve arkadaşlar) hayal kırıklığıyla sonuçlanır…”

“Ama aslında bu senin beklentinle ilgili değil, o kişinin o beklentiyi karşılama kapasitesiyle ilgilidir. Kimi beşerler yapamaz. Bu yüzden artık münasebetlerimde gereğince hürmet ve sevgi bekliyorum. Daha fazla değil, olması gerektiği kadar.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile yeni pozlarını paylaştı için yorumda bulun

    Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile yeni pozlarını paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile yeni pozlarını paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.