Sezer Sezgin: Tolga Geçim’i takımımıza katmış bulunuyoruz

Frutti Extra Bursaspor Lideri Sezer Sezgin, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sezgin, “Süper Lig’deki birinci 2 yılımızda 4 oyuncumuzu (Allerik Freeman, Chris Jones, Marial Shayok ve Lamar Peters) Avrupa’nın en büyük tertibi Euroleague’e ihraç ettikten sonra, bu sefer bir Türk oyuncumuzu Euroleague’e göndermenin sevincini yaşıyoruz. Oyuncumuz Hükümran İnanç’ın de Anadolu Efes’le mutabakatıyla bir arada 3. yılımız dolmadan 5. oyuncumuz Euroleague sahnesinde uzunluk göstermiş olacak. Döviz kurunun öngörülemez yükselişiyle birlikte kulüplerin büyük zorluklar yaşadığı bu devirde, Frutti Extra Bursaspor olarak en büyük misyonumuz olan sürdürülebilir muvaffakiyet anlayışıyla, dönem sonunda kontratı sona erecek olan Hâkim İnanç’ın Anadolu Efes ile muahedesinden da kulübümüz, bütçemiz dahilinde değerli bir bonservis geliri elde etmiş olacaktır” dedi.

Transferi resmen açıkladı

Sezer Sezgin, yaptığı yazılı açıklamanın sonunda şunları belirtti: “Ayrıca şu an A Ulusal Grubumuzun ana takımında bulunan bir öbür çok kıymetli oyuncu Tolga Geçim’i de takımımıza katmış bulunuyoruz. Frutti Extra Bursaspor olarak Harika Lig’de bulunduğu kısa müddette Avrupa’da bir marka ve vizyon haline gelen kadromuzu, gerçekçi malî yapısı ve sportif başarısı ile her sene adım adım üstüne koyarak Euroleague’e kadar uzanan, büyük Bursaspor taraftarına layık bir şube olmaya devam ettirmek için her daim çalışmayı sürdüreceğiz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sezer Sezgin: Tolga Geçim’i takımımıza katmış bulunuyoruz için yorumda bulun

    Sezer Sezgin: Tolga Geçim’i takımımıza katmış bulunuyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sezer Sezgin: Tolga Geçim’i takımımıza katmış bulunuyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.