Shanina Shaik anne oluyor!

31 yaşındaki model Shanina Shaik, birinci bebeğine gebe olduğunu dün toplumsal medya hesabından açıkladı. Dünyaca ünlü isim, ‘Anneler Günü’nde ilgisini gözlerden uzak yaşadığı erkek arkadaşı Matthew Adesuyan ile bebek beklediklerini, büyüyen karnıyla verdiği pozlarıyla Instagram hesabından duyurdu.

“EN ÂLÂ ARKADAŞIN OLMAYA HAZIRIM”

Shaik, gönderisini; “Hayatımın yeni aşkına, beni annen olarak seçtiğin için teşekkür ederim. Sana şunu söyleyebilirim ki senin rehberin, koruyucun ve en âlâ arkadaşın olmaya hazırım” kelamlarıyla yayınladı.

Ünlü model, kelamlarına; “Gebeliğin bu kıymetli seyahatinde her ay geçtikçe, anne olmanın rolünü öğreniyorum. Daha evvel hiç yaşamadığım, kendimle ilgili bile olmayan bir his. Senin için her şeyi yaparım, senin için her şey olurum ve senin için her şeyi feda ederim” diye devam etti.

“HARİKA BİR BAYAN TARAFINDAN BÜYÜTÜLDÜM”

“Bana annelik hakkında çok şey öğreten mükemmel bir bayan tarafından büyütüldüm” diyen Shaik, “Onun beni büyüttüğü üzere seni büyütmek istiyorum; nazik, sevecen ve niyetli. Büyük hayaller kurup çok çalışman, hayatını tutkuyla yaşaman ve gayelerin ne olursa olsun ulaşman için sana rehberlik etmek istiyorum” tabirlerini kullandı.

2019 yılında 14 ay evli kaldığı DJ Ruckus ile yollarını ayıran ünlü model, bebeğine karşı hislerini şu sözlerle tamamladı:

Hayat önüne ne çıkarırsa çıkarsın, senin için orada olacağımı ve bana güvenebileceğini bilmeni istiyorum. Tıpkı benim üzere, hayatının her anında desteklenecek ve sevileceksin. Seni bugün dünyayla paylaşmak, Anneler Günü’nde alabileceğim en kıymetli armağan. Annen ve baban seninle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Shanina Shaik anne oluyor! için yorumda bulun

    Shanina Shaik anne oluyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Shanina Shaik anne oluyor! için ilk yorumu yapabilirsin.