Sıcak Gelişme: Binance, 4 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 4 yeni altcoin çifti ekliyor. Borsa, CAKE/BRL, DOT/AUD, GRT/TRY ve ICP/RUB ticaret çiftleri için 11.07.2021 tarihi itibariyle alım satıma başlayacak. Binance’nin hususa yönelik açıklamasına bakalım…

Binance, 4 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini açıkladı

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 4 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Binance, CAKE/BRL, DOT/AUD, GRT/TRY ve ICP/RUB ticaret çiftleri için 11.07.2021 tarihi itibariyle alım satıma başlayacak. Lütfen unutmayın: AUD, BRL, RUB ve TRY fiat para üniteleridir ve öteki dijital para ünitelerini temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en düzgününü yapacak, fakat ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Dayanağınız için teşekkürler!

habercurcuna.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 05.07.2021 tarihinde de 2 yeni altcoin listeledi. Borsa BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeledi ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT için ticareti etkinleştirdi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: habercurcuna.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. habercurcuna.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut habercurcuna.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle habercurcuna.com ve sitede yer alan makalelerin müellifleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İkaz: habercurcuna.com’a ilişkin haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması habercurcuna.com’un müsaadesine alışılmıştır. Sitedeki hiçbir içerik müsaadesiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut rastgele bir platformda yayımlanamaz. habercurcuna.com’a ilişkin kod, tasarım, yazı, grafik ve öteki tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara ters biçimde kullananlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır..

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sıcak Gelişme: Binance, 4 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor! için yorumda bulun

    Sıcak Gelişme: Binance, 4 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sıcak Gelişme: Binance, 4 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor! için ilk yorumu yapabilirsin.