Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocuk heyecanı! Cinsiyeti belirli oldu mu?

Beş yıl evvel Cunda Adası’nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kızlarını kucaklarına almıştı. Birinci defa bebek heyecanı yaşayan çift, çocuklarına ‘Lalin’ ismini vermişti.

Bebeklerinin doğumunun akabinde ömürlerinin büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan oyuncu çiftten geçtiğimiz haftalarda müjdeli haber gelmişti.

İKİNCİ BEBEK YOLDA

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan ve anneliğin tadını çıkaran 34 yaşındaki Sinem Kobal’ın üç buçuk aylık gebe olduğu öğrenilmişti.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin haberi yalnızca ailelerine söylerken, kimsenin duymaması için itina gösterdiği de ortaya çıkmıştı.

TRAFİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Tüm bu yaşananların akabinde ikinci kere babalık sevinci yaşamaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu, evvelki gün Emirgan’da trafikte objektiflere yansıdı.

MÜSAADE İSTEDİ

Aracının camını açan güzel oyuncu, kendisini görüntüleyen muhabirlere “Bu akşam değil, bana müsaade edin” diyerek yorgun olduğunu belirtti.

BEBEĞİN CİNSİYETİ MUHAKKAK OLDU MU?

Kenan İmirzalıoğlu “Bebeğin cinsiyeti de belirli oldu mu?” sorusuna da karşılık verdi. Ünlü isim, “Henüz değil” diye cevaplayıp meskeninin yolunu tuttu.

“ANNE-BABA OLMAK DÜNYANIN EN HOŞ ŞEYİ”

Ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda verdikleri röportajda da anne ve baba olmanın hoşluklarından bahsetmiş ve “Anne ve baba olmak bu dünyadaki en hoş şeylerden birisi, Allah herkese nasip etsin inşallah” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocuk heyecanı! Cinsiyeti belirli oldu mu? için yorumda bulun

    Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocuk heyecanı! Cinsiyeti belirli oldu mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun ikinci çocuk heyecanı! Cinsiyeti belirli oldu mu? için ilk yorumu yapabilirsin.