Sivasspor bu sezon yeni transferlerle üç kulvarda da iddialı

Otyakmaz, Buruciye Medresesi’nde düzenlenen bayramlaşma programında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bu sene büyük fedakarlıklar yaparak çok değerli transferler gerçekleştirdiklerini belirten Otyakmaz, “Bu sene her zamankinden biraz daha iddialıyız. Bana bunu söyleten şu anki grup takımımız. Orta sahayı güçlendirecek yabancı bir transfer daha düşünüyoruz. Olmasa da çok büyük bir eksiklik değil fakat dilek ettiğimiz oyuncuyla anlaşabilirsek takım zenginliği açısından çok değerli. Transferi tamamladığımız vakit UEFA’da kümelere kalacağımız Sivasspor bizi bekliyor. Gelen oyuncular da hazır oyuncular. Hasebiyle birinci maçta takımda faydalanabileceğiz.” diye konuştu.

Otyakmaz, kırmızı-beyazlı takımın son 10 yılda 5 kere Avrupa kupalarına katılma başarısı gösterdiğine dikkati çekerek, “Her üç kulvarda da zorlamak istiyoruz. Birinci gayemiz UEFA’da kümelere kalmak. Ligi geçen sene 5. sırada bitirdiğimiz için kupaya da çok sonra katılacağız. Hasebiyle kupada da savlı olduğumuzu söyleyebilirim. Üstün Lig’de de elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu dönem hocamızın daha yeterli bir takımla ilgi daha düzgün bir yerde bitireceğini düşünüyorum. Sanırım taraftarlarımız da transferlerimizden mutludur. Bu sene onların da dayanağı ile zaferlere uzanmak istiyoruz.” tabirlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sivasspor bu sezon yeni transferlerle üç kulvarda da iddialı için yorumda bulun

    Sivasspor bu sezon yeni transferlerle üç kulvarda da iddialı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sivasspor bu sezon yeni transferlerle üç kulvarda da iddialı için ilk yorumu yapabilirsin.