Skrtel’in ailesine küfür ortalığı karıştırdı

 

ONUR DİNÇER / SKORER DIŞ HABERLER

Türkiye’de uzun yıllar Fenerbahçe ve Başakşehir formalarıyla top koşturan Martin Skrtel, futbol hayatına ülkesinde devam ediyor. 37 yaşındaki tecrübeli futbolcu son olarak kadrosu Spartak Trnava’nın Slovan Bratislava ile oynadığı müsabakaya birinci 11’de başladı ve 90 dakika çaba etti.

Martin Skrtel deplasmandaki bu maçta rakip taraftarın ise saygısız hareketlerine maruz kaldı. Yıldız futbolcu, Slovan Bratislava-Spartak Trnava maçında kendisine ‘Ailen kanserden ölsün’ diyen rakip taraftarla kapıştı.

‘İlkel yaratıklar da stadyuma geliyor’

Martin Skrtel maçın akabinde bahisle ilgili ‘Tribünlerden gelen reaksiyonlarla ilgili bir meselem yok, bunları kabul edebilirim. Lakin ben sahayı terk ederken rakip kadronun yedek kulübesinin gerisinden bana küfür edildi. Tüm ailemin kanserden ölmesi tarafında hakarette bulunuldu. Maalesef bu türlü ilkel yaratıklar da statlara geliyor’ dedi.

‘Milli futbolcuya büyük saygısızlık’

Olay, maçtan sonraki basın toplantısının konusu oldu. Trnava hocası Michal Gasparik ‘Milli kadroya bu kadar hizmet eden futbolcuya büyük saygısızlık edildi’ tabirlerini kullandı. Bratislava teknik yöneticisi Vladimir Weiss da Skrtel’e sahip çıktı, kendi taraftarını “Sporda bu türlü şeylerin yeri yok. İlkel ve salakça bir bir hareket yapan o adam çizgiyi aştı” dedi.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Skrtel’in ailesine küfür ortalığı karıştırdı için yorumda bulun

    Skrtel’in ailesine küfür ortalığı karıştırdı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Skrtel’in ailesine küfür ortalığı karıştırdı için ilk yorumu yapabilirsin.