Son Dakika: Ahmet Ağaoğlu’ndan İsmail Köybaşı açıklaması: Bu bir trol çalışması!

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, yeni transferleri İsmail Köybaşı’nın imza merasiminin akabinde toplumsal medyada yayınlanan imajlara reaksiyon gösterdi.

Ağaoğlu, İmgeler kesilerek devamı verilmemiş ve bu biçimde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır dedi.

Trabzonspor, dün gerçekleştirilen merasimde İsmail Köybaşı ile mukavele imzaladı. Mutabakat sonrası toplumsal medyada yayınlanan imza merasimi imajlarıyla ilgili kulüp lideri Ahmet Ağaoğlu, Demirören Haber Ajansına (DHA) açıklamalarda bulundu.

GRUP DÜZGÜN GİTTİĞİ İÇİN TOPLUMSAL MEDYADA YAPILAN ALGI ÇALIŞMASIDIR

Bordo-mavili ekibin her manada uygun gittiğini vurgulayan Ağaoğlu, “Trabzonspor şu an her manada âlâ gittiği için grubu aşağıya çekmek maksatlı yapılan bir trol çalışması. İmza törenindeki manzaraların devamı verilmemiş ve bu biçimde olmayan bir gündem yaratılmaya çalışılmıştır. İsmail Köybaşı, ulusal grup forması giymiş her yerli oyuncu üzere pahalı bir oyuncudur. Her transferimizde taraftarı da teşvik etme açısından forma sattığımız oyuncularımız var. İsmail Köybaşı da yerli bir oyuncu olduğu için ona 1500 forma almasını önerdik fakat o Trabzonspor’un 54üncü yıl dönümü olduğu için 1967 forma alacağını söyledi. Büsbütün forma konusu üzerinden yapılan konuşmanın devamı kesilerek yerli-yabancı kuralına getirilmiştir ve mevzunun bununla hiçbir ilgisi yoktur.” formunda konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Ahmet Ağaoğlu’ndan İsmail Köybaşı açıklaması: Bu bir trol çalışması! için yorumda bulun

    Son Dakika: Ahmet Ağaoğlu’ndan İsmail Köybaşı açıklaması: Bu bir trol çalışması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Ahmet Ağaoğlu’ndan İsmail Köybaşı açıklaması: Bu bir trol çalışması! için ilk yorumu yapabilirsin.