Son dakika: Akrep Nalan hayatını kaybetti!

Bodrum’da hayat arkadaşı Alişan Çiçek ile hayatını sürdüren ‘Akrep Nalan’ lakaplı sanatçı Füsun Nalan Açın’dan acı haber geldi. ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde canlandırdığı fidan Hoca karakteri ile akıllara kazınan Akrep Nalan, hayatını kaybetti.

Ünlülerin menajeri Özgür Aras, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akrep Nalan’ın vefat haberini duyurdu.

“DAHA UYGUN HİSSEDİYORUM”
Akrep Nalan, geçen aylarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınmıştı. Geçtiğimiz aylarda sıhhat durumuna ait açıklamada bulunan Akrep Nalan, “Tabii insanın yaşı biraz ilerleyince kimi sıhhat problemleri yaşanıyor. Kilolu olmam nedeniyle damar yolunu bulmakta zahmet çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Analizlerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Artık kendimi daha âlâ hissediyorum. Bu ortada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına bildiri yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan bu türlü günlerde ne kadar sevildiğini daha yeterli anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese çok teşekkür ediyorum” demişti.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Akrep Nalan hayatını kaybetti! için yorumda bulun

    Son dakika: Akrep Nalan hayatını kaybetti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Akrep Nalan hayatını kaybetti! için ilk yorumu yapabilirsin.