Son Dakika: Alex Teixeira karar aşamasında! Beşiktaş teklifini tekrarladı ve…

Spor Arena/İsmail ER Beşiktaş, gruba katılmasına ve ekibin yeni 10 numarası olmasına kesin gözle bakılırken rotasını Birleşik Arap Emirlikleri’ne çeviren Alex Teixera’nın peşini bırakmıyor. Eşinin İnstagram’dan yapıp kısa müddette kaldırdığı paylaşımda Dubai’ye gideceği ortaya çıkan Sambacı hakkındaki spekülasyonlara yeniden toplumsal medyadan cevap verdi. Teixeira, İnstagram’dan Portekizce ve İngilizce olarak paylaştığı açıklamasında şu tabirlere yer verdi:

“YAKINDA AŞİKÂR OLACAK”

“Geleceğimle ilgili oluşan son spekülasyonlar nedeniyle, ailemle birlikte tatilde olduğumu açıklamak istiyorum. Yakın vakitte açıklanacak kararımı ailemle birlikte verebilmek ismine; aldığım farklı teklifleri pahalandırmak üzere, menajerimle buluşmak için Dubai’ye geldim. Ve bu karar benim yahut menajerim Junior Mendoza tarafından kamuoyuna iletilecek.”

BAE GRUBU SHARJAH 2 KATI PARA ÖNERDİ

BEA grubu Sharjah, Beşiktaş’ın yıllık 2.5 milyon Euro’dan 2 yıllık kontrat teklif ettiği Sambacı’ya 2 yıl için 10 milyon Euro önermişti. Lakin BAE temsilcisinin orta alanda ve hamle çizgisinde her yerde oynayabilen Alex Teixeira’yı forvet olarak ekibe kazandırmak istediği teknik takımın ise özgün bir golcü istediği argüman edildi.

KOCADAĞ 2 GÜN MÜDDET VERDİ

Siyah beyazlı kadronun futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ, bir görüşme yaptığı Teixeira’ya 2.5 milyon Euro’luk teklifi yinelerken kulübün menfaatleri nedeniyle imza parası vermelerinin mümkün olmadığını ilettiği ve 2 gün içinde kararını iletmesini istediği öğrenildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Alex Teixeira karar aşamasında! Beşiktaş teklifini tekrarladı ve… için yorumda bulun

    Son Dakika: Alex Teixeira karar aşamasında! Beşiktaş teklifini tekrarladı ve… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Alex Teixeira karar aşamasında! Beşiktaş teklifini tekrarladı ve… için ilk yorumu yapabilirsin.