Son Dakika: Altay’da Mustafa Denizli ile anlaşma tamam

Geçen dönem 1’inci Lig’de Play-Off maçları dahil 5’te 5 yaparak siyah-beyazlıların 18 yıllık Üstün Lig hasretini sonlandıran tecrübeli teknik adamın yarın yeni kontrat imzalayıp kadronun başında idmana çıkması bekleniyor.

Taraftarların misyona devam etmesi tarafında davette bulunduğu Mustafa Denizli ile Lider Özgür Ekmekçioğlu ortasındaki buzların eridiği öğrenildi.

Teknik Yönetici Mustafa Denizli, 1 Temmuz’da Demirören Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Kendi ortamızda kelamlı olarak mutabakat yaptık lakin resmi muahedeye davet edilmedim. Öteki bir kulüple, öteki bir liderle bu formda konuşma yapsam 10 gün sonra alakayı keserdim” sözlerine yer vermiş, Lider Özgür Ekmekçioğlu ise Denizli’nin istediği oyuncuları almaya çalıştıklarını, deneyimli teknik adamın durumunun buna bağlı olduğunu söylemişti.

Harika Lig’e hazırlanan siyah-beyazlı ekibi bir müddettir Mustafa Denizli’nin yardımcıları Mert Nobre ile Gökhan Karaslan çalıştırıyor.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika: Altay’da Mustafa Denizli ile anlaşma tamam için yorumda bulun

    Son Dakika: Altay’da Mustafa Denizli ile anlaşma tamam için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Altay’da Mustafa Denizli ile anlaşma tamam için ilk yorumu yapabilirsin.