Son Dakika: Beşiktaş, Alex Teixeira transferinde mutlu sona ulaştı! İşte transferin tüm detayları

Spor servisi / İsmail ER – Salih Uçan, Mehmet Topal ve son olarak Kenan Karaman’ı takımına katan Beşiktaş, Brezilyalı yıldız Alex Teixeira’ya da kavuşmak üzere.

Siyah beyazlıların transfer listesinde birinci sıralarda yer alan Sambacı ile dönemin tamamlanmasının akabinde yapılan görüşmelerde taraflar nihayet orta yolu buldu ve prensipte muahede sağlandı.

Çin grubu Jiangsu FC’den ocak ayında ayrılan ve bonservisi elinde olan Teixeria yıllık 2,5 milyon Euro garanti fiyat karşılığında ikna edildi.

Menajerlik fiyatı, maç başı ve bonuslar üzere hususların tahlile kavuşmasıyla birlikte Brezilyalı, kendisini 2 yıllığına Kartal yapacak mukaveleye imzalayacak.

Josef de Souza sinyali vermişti

Alex Teixeira’nın kulüple isminin geçmesi bile taraftarlarda büyük heyecan yaratırken, bu transferde idarenin gayreti kadar kuşkusuz en kıymetli hisselerden biri de grubun öteki bir Brezilyalı yıldızı Josef de Souza’ya ilişkin.

De Souza ülkesinde birlikte tatil yaptığı vatandaşı ve yakın arkadaşı Teixeira’ya kartal pozu verdirdiği fotoğrafı toplumsal medya hesabında paylaşırken, bu hareket transferin bittiği formunda yorumlanmıştı.

Bununla birlikte Alex Teixeira önümüzdeki hafta Türkiye’ye gelerek sıhhat denetimlerinden geçecek. Sıhhat denetimlerinin akabinde Sambacı’nın resmen siyah beyazlılar ile imza atması bekleniyor.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika: Beşiktaş, Alex Teixeira transferinde mutlu sona ulaştı! İşte transferin tüm detayları için yorumda bulun

    Son Dakika: Beşiktaş, Alex Teixeira transferinde mutlu sona ulaştı! İşte transferin tüm detayları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Beşiktaş, Alex Teixeira transferinde mutlu sona ulaştı! İşte transferin tüm detayları için ilk yorumu yapabilirsin.