Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Çebi, Rachid Ghezzal için son bir hamle yapacak – Transfer haberi

Spor servisi / İsmail ER – “Taraftarlarımız şuna inansın; liderimiz Ahmet Parıltı Çebi, Ghezzal’in transferi için çabaladı. Fakat menajeri Anoir Fazuli’nin evvel ‘Evet’ deyip akabinde ise öbür gruplarla görüşmesine mana veremedim. Liderimiz son atılımını yaparak bu oyuncuyu kazandırmaya çalışacak.”

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Rachid Ghezzal konusunda lider Ahmet Işık Çebi’nin ve idaresinin elinden gelen tüm imkanları kullandığını belirterek, ismi Galatasaray ile anılan Cezayirli oyuncu ile ilgili son bir atak daha yapacaklarını söyledi. Ghezzal’in menajeri ile
sorun yaşadıklarını belirten Sergen Yalçın şu tabirleri kullandı: “Başkanımız Ahmet Parıltı Çebi ve yöneticiler, Ghezzal’in Faslı menajeri ile yaptığı toplantıda kulübün tüm koşullarını zorladı. Lakin menajeri Anoir Fazuli’nin evvel ‘Evet’ deyip akabinde ise diğer kadrolarla görüşmesine mana veremedim.

Bayrama karşın çalışmaya devam

Ghezzal’in Beşiktaş’ta geçen yıl başarılı oynamasında ve durum oluşturmasında emeğimiz büyük. Ghezzal bizim sistemimize kısa müddette ahenk sağladı. Taraftarlarımız şuna inansın; liderimiz Ahmet Parıltı Çebi, Ghezzal’in transferi için çabaladı. Liderimiz son atağını yaparak bu oyuncuyu kazandırmaya çalışacak. Beşiktaş için menajerinin karakteri değerli. Beşiktaş olarak alternatif oyuncu arayışlarımız var. Lider bu hususta çalışmalarını bayrama karşın sürdürüyor.” Stoper desteği yapılacağına da dikkat çeken Sergen Yalçın, 2 hafta içinde boş olan mevkilere destek yapılacağını vurguladı.

Gedson Fernandes’te sona hakikat

G.Saray’ın Rachid Ghezzal transferinden sona yaklaştığı öne sürülürken iki ezeli rakip ortasında alakaların gerilmesine neden olan Gedson Fernandes konusunda siyah beyazlıların da kıymetli bir adım attığı öğrenildi. Siyah beyazlı kadronun lideri Ahmet Parıltı Çebi ve futbol şube
sorumlusu Emre Kocadağ, Benfica Kulübü’nün idaresi ile yaptığı görüşme sonrasında Portekizli futbolcunun bonservisi konusunda el sıkışıldığı öğrenildi. Beşiktaş’ın teklifini kabul ettiklerini belirten Benfica cephesi, transfer için son kararı oyuncunun vereceğini söyledi.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Çebi, Rachid Ghezzal için son bir hamle yapacak – Transfer haberi için yorumda bulun

    Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Çebi, Rachid Ghezzal için son bir hamle yapacak – Transfer haberi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Beşiktaş Başkanı Çebi, Rachid Ghezzal için son bir hamle yapacak – Transfer haberi için ilk yorumu yapabilirsin.