Son dakika: Beşiktaş ve Galatasaray’ın istediği Ghezzal transferinde flaş gelişmeler! Ahmet Nur Çebi’den tepki…

Harika Lig’de yeni dönem hazırlıklarını sürdüren iki grup Galatasaray ve Beşiktaş, transfer çalışmalarında birden fazla tıpkı isme kancayı attı. Geçtiğimiz dönem Beşiktaş’ın şampiyon takımındaki başrol oyuncularından birisi ve gündemin en çok konuşulan isimlerden olan Rachid Ghezzal, transferinde son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

Ghezzal’ı transfer etmek isteyen Beşiktaş ve Galatasaray, oyuncuya son tekliflerini iletti. Ghezzal’ın menajeri Fazuli, transfer görüşmeleri yapmak için son defa İstanbul’a gelecek ve iki kulübü birden dinleyecek.

Rachid Ghezzal’a, Beşiktaş’tan daha yüksek bir teklif sunan Galatasaray, oyuncunun son kere Beşiktaş’la görüşmesini bekliyor. Beşiktaş ise yaptığı 3 yıllık kontrat, bonuslar ve 2.2 milyon euro’luk teklifini arttırmadan tekrar sunacak.

Cezayirli oyuncunun iki ekip ortasında teklif yapması beklenirken, transferin gelecek hafta muhakkak olması bekleniyor.

A Spor’da yer alan haberde Beşiktaş lideri Ahmet Parıltı Çebi’nin yöneticilerle yaptığı toplantıda Cezayirli yıldızın menajeri için; “Anlaşmamıza karşın rakibi kullanarak iki sefer fiyat arttırmalarını çok yakışıksız buluyorum.” dediği tabir edildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Beşiktaş ve Galatasaray’ın istediği Ghezzal transferinde flaş gelişmeler! Ahmet Nur Çebi’den tepki… için yorumda bulun

    Son dakika: Beşiktaş ve Galatasaray’ın istediği Ghezzal transferinde flaş gelişmeler! Ahmet Nur Çebi’den tepki… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Beşiktaş ve Galatasaray’ın istediği Ghezzal transferinde flaş gelişmeler! Ahmet Nur Çebi’den tepki… için ilk yorumu yapabilirsin.