Son Dakika: Beşiktaş’a Diego Costa transferinde müjdeli haber! İtalyan ekibinden resmi açıklama…

Spor Arena Dış Haber – Beşiktaş’ın da transfer gündeminde yer alan İspanyol golcü Diego Costa’nın Bologna ile anlaştığı argüman edilmiş lakin İtalyan grubunun teknik yöneticisi Sinisa Mihajlovic’in bu transferi reddettiği belirtilmişti.

Bologna Futbol diretkörü Walter Sabatini, bahisle ilgili yaptığı açıklamada Costa transferini Mihajlovic’in reddetmediğini söyledi.

Lokal televizyona açıklamalarda bulunan Sabatini, “Mihajlovic’in Diego Costa’yı istemediği haberleri gerçek değil. Costa bize önerildi ve bunu kendi ortamıza müzakere ettik. Sonrasında farklı bir oyuncu profilini takıma katmayı uygun gördük” sözlerini kullandı.

Bologna’nın birinci gayesinin ise, Çin takımı Shanghai SIPG ile olan mukavelesini karşılıklı feshetmek üzere olan Marko Arnautovic olduğu belirtildi.

Diego Costa’nın Bolonga ile yıllık 2.5 milyon eurodan 2 yıllık kontrat üzerinde muahedeye vardığı öne sürülmüştü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Beşiktaş’a Diego Costa transferinde müjdeli haber! İtalyan ekibinden resmi açıklama… için yorumda bulun

    Son Dakika: Beşiktaş’a Diego Costa transferinde müjdeli haber! İtalyan ekibinden resmi açıklama… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Beşiktaş’a Diego Costa transferinde müjdeli haber! İtalyan ekibinden resmi açıklama… için ilk yorumu yapabilirsin.