Son Dakika: Beşiktaş’ın Rachid Ghezzal’e resti işe yaradı! Transferde mutlu son

Spor servisi / İsmail ER – Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, Cezayir Ulusal Takımı’nın yıldız oyuncusunu kulübün menfaatleri doğrultusunda kazandıklarını açıkladı. Lakin G.Saray’ın da ortaya girmesi ile bu transfer hiç kolay olmadı. Dönem sonunda idare Ghezzal ile anlaşsa da iki hafta evvel G.Saray da Cezayirli oyuncu için teklif sundu. Faslı Menajer Anour Fazuli “Birçok kulüpten teklif alıyoruz” diyerek daha yüksek bir fiyat talep etti. Masada Beşiktaş’ı temsil eden Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ da “Futbolcu Beşiktaş’ı istiyor ancak siz ısrarla Beşiktaş’tan ayırmak istiyorsunuz. Kulübümüzün transfer siyaseti belirli. Beşiktaş’ın menafaatlerini düşünmek zorundayız. 2 milyon 200 bin Euro’dan fazla veremeyiz. Esasen futbolcu da bu sayıya razı oldu, sizin ısrarınızı anlayamıyoruz” yorumunu yaptı.

GHEZZAL’LA GÖRÜŞME

Fazuli’nin görüşmelerdeki istek ve tutumlarından rahatsız olan Kocadağ ve Lider Ahmet Işık Çebi, Ghezzal ile de görüşürük “Ya menajerini değiştir ya da güle güle. Görüşmeleri burada bitirelim, herkes yoluna gitsin” dedi. Bunun üzerine yıldız oyuncunun menajeriyle konuşarak “Beşiktaş’ta hayata döndüm. Öteki grupta oynamak istemiyorum” demesi görüşmelerde havayı yumuşatırken, karşılıklı fedâkarlıklarla taraflar el sıkıştı. Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olması Ghezzal’ın tercihinde büyük rol oynadı.

birinci 11’DE MAÇA ÇIKTI

Mutabakata nazaran Beşiktaş Ghezzal’e yıllık 2,5 milyon Euro ve bonus ödeyecek. Leicester’a ise 4 milyon Euro benservis bedeli verilecek. Öte yandan Ghezzal, dün Burton ile oynanan hazırlık maçında 45 dakikada alanda kaldı. Kocadağ ayrıyeten Rosier’e yıllık 1 milyon 200 bin Euro, Sporting’e de 3 milyon Euro bonservis vereceklerini söyledi.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika: Beşiktaş’ın Rachid Ghezzal’e resti işe yaradı! Transferde mutlu son için yorumda bulun

    Son Dakika: Beşiktaş’ın Rachid Ghezzal’e resti işe yaradı! Transferde mutlu son için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Beşiktaş’ın Rachid Ghezzal’e resti işe yaradı! Transferde mutlu son için ilk yorumu yapabilirsin.