Son dakika: Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Ahmet Nur Çebi’den müjde…

Muhteşem Lig’in son şampiyonu Beşiktaş, yeni dönem formalarını İstanbul boğazında gerçekleşen lansman ile tanıttı.

Tekne tipi eşliğinde gerçekleşen lansmanda konuşan Lider Ahmet Parıltı Çebi, ilerleyen yıllarda da forma lansmanlarını bu halde yapacaklarını belirterek, “Bu çok hoş bir ritüel oluyor. Biz genelde şampiyonluğu konutumuzda, boğazda kutluyoruz. Bundan sonra forma lansmanını da bu formda gerçekleştireceğiz” dedi.

Forma sponsoru firma ile kontratlarını 5 yıllığına uzattıklarını belirten Çebi, “Adidas ailesine çok teşekkür ediyorum zira uzun yıllardan beri daima bizim yanımızda oldular. Artık bu sponsorluğu 5 yıllığına yeniliyoruz. İnşallah güzel ve şampiyonluklarla dolu bir 5 yıl olur” sözlerini kullandı.

Yapılan konuşmaların akabinde siyah-beyazlıların giyeceği 3 forma da tanıtılırken, ekip kaptanlarından Necip Uysal ve Atiba Hutchinson ile yeni transfer Mehmet Topal yeni formaları giyerek basın mensuplarının karşısına çıktılar.

İşte Beşiktaş’ın yeni dönemde giyeceği formalar;

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Ahmet Nur Çebi’den müjde… için yorumda bulun

    Son dakika: Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Ahmet Nur Çebi’den müjde… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Beşiktaş’ın yeni sezon formaları tanıtıldı! Ahmet Nur Çebi’den müjde… için ilk yorumu yapabilirsin.