Son Dakika: Beşiktaş’ta ‘4 milyon euroluk’ Diego Costa şoku! Vida ile geldiler – Transfer haberleri

Spor servisi / İsmail ER – Diego Costa, Chuba Akpom, Aleksandar Mitrovic, Ze Luis, Willian Jose, Eder, Luuk de Jong üzere kıymetli oyuncuların siyah beyazlı kulübün kendileriyle temasa geçmesinin akabinde kadro içindeki arkadaşlarını telefonla arayıp maaş durumunu soruşturduktan sonra karşılık verdikleri öğrenildi.

PASALiC’TEN ŞOK KARŞILIK

Son olarak Diego Costa’nın menajeri Dino Pasalic’in “Vida’nın 4 milyon Euro aldığı yerde önerilen sayılar düşük kalıyor ve bizi tatmin etmiyor” dediği tabir edildi.

Siyah beyazlı yöneticilerin ise “Vida ile mukaveleyi evvelki idare yapmış. Size ödeyemeyeceğimiz maaşı önermeyiz” dediği öğrenildi.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Beşiktaş’ta ‘4 milyon euroluk’ Diego Costa şoku! Vida ile geldiler – Transfer haberleri için yorumda bulun

    Son Dakika: Beşiktaş’ta ‘4 milyon euroluk’ Diego Costa şoku! Vida ile geldiler – Transfer haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Beşiktaş’ta ‘4 milyon euroluk’ Diego Costa şoku! Vida ile geldiler – Transfer haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.