Son Dakika: EURO 2020’de İtalya – İngiltere finalinde maçın seçilen Bonucci’nin tepkisi geceye damga vurdu!

EURO 2020 finalinde İngiltere karşısında İtalya’ya beraberliği getiren Leonardo Bonucci, iki farklı alanda turnuva tarihine geçmeyi başardı.

Müsabakanın 67. dakikasında İngiltere ceza alanında oluşan karambolde topu ağlarla buluşturan Bonucci büyük sevinç yaşarken hem turnuva hem de İtalya tarihindeki yerini aldı.

Bonucci, 34 yaş 71 gün ile Avrupa Şampiyonası tarihinde gol atan en yaşlı oyuncu olurken, Marco Materazzi’den sonra İtalya Ulusal Kadrosu’nun bir finalde gol atan ikinci savunma oyuncusu oldu.

“IT’S COMING TO ROME”

Tecrübeli futbolcu ayrıyeten, İngilizlerin futbolun beşiği olduklarına atıfta bulunan ve major turnuvalar öncesinde sıkça kullanılan “It’s coming home (Kupa konutuna geliyor)” mottosuna göndermede bulunarak kameralara “It’s coming to Rome” diye bağırdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: EURO 2020’de İtalya – İngiltere finalinde maçın seçilen Bonucci’nin tepkisi geceye damga vurdu! için yorumda bulun

    Son Dakika: EURO 2020’de İtalya – İngiltere finalinde maçın seçilen Bonucci’nin tepkisi geceye damga vurdu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: EURO 2020’de İtalya – İngiltere finalinde maçın seçilen Bonucci’nin tepkisi geceye damga vurdu! için ilk yorumu yapabilirsin.