Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan şampiyonluk açıklaması!

Fenerbahçe Kulübünün, klâsik bayramlaşma merasimi lider Ali Koç’un iştirakiyle gerçekleştirildi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Kurban Bayramı hasebiyle gerçekleştirilen merasime, lider Koç’un yanı sıra yöneticiler Erol Bilecik, Ruşen Çakır, Burak Çağlan Kızılhan, Ahmet Ketenci, Selma Altay Rodopman ve Özgür Özaktaç katıldı.

Lider Ali Koç, tek tek masaları gezerek üyelerle bayramlaştıktan sonra bir müddet basın mensuplarıyla sohbet etti.

Merasimde birinci konuşmayı yapan Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Heyeti Lideri Vefa Küçük, kelamlarına herkesin bayramını kutlayarak başladı.

Yeni dönem öncesi futbol grubuna muvaffakiyet dileğinde bulunan Küçük, olimpiyata gönderdikleri 22 atletten madalya beklentilerini de aktardı.
Lider Ali Koç da iştiraklerinden ötürü üyelere teşekkür etti.

Bayramlaşma merasimine ailecek gelinmesinin kendisini çok memnun ettiğini anlatan Koç, “Bayramlar bizi biz yapan, birbirimize bağlayan, geleneklerimizi hatırlatan, ulusumuzun çimentosu olarak değerlendirebileceğimiz, her sene yaşadığımız ve coşkuyla kutladığımız günler. 1,5 yıldır her şey olağan dışında olduğu üzere törenlerimiz de farklılaştı. İnşallah divanımızı olağan kaidelerde yapacağız. Fenerbahçe bir olduğu vakit çaba edemeyeceği hiçbir şey yoktur.” diye konuştu.

Dönemin başlamasıyla gerilimli günlere geri döneceklerini vurgulayan Koç, şunları kaydetti:

“Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu sene bilhassa futbolda çok daha farklı şeyler, çok daha hoş günler yaşayacağımızın habercisi olmayı istiyorum. Ne kadar kararlı ve inançlı olduğumuzu anlamanız açısından, zira ben genelde ilerisi için iddiada bulunmam, büyük konuşmam, inşallah derim, kısmet derim, kısmete çok inanırım ancak bu sene her şeyden çok yaptığımız çalışmalar, ektiğimiz tohumlar ve amaçlarımız doğrultusunda son derece inançlı ve iddialıyız. Argümanlı olmayı seven biri değilim lakin iddialıyız ve 7 yıldır beklediğimiz, her şeyin üzerinde tuttuğumuz futbol branşımızda şampiyonluğu yakalamak… Tüm şubelerde çalışmalar devam ediyor. Fenerbahçe olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gönderdiği kafilenin 5’te 1’inin bizim çocuklarımızdan oluşmasından ne kadar gurur duysak azdır. Güçlü bir devlet olmanın kıymetli ögelerinden birisi sportif muvaffakiyet. Bu sene rekor sayıda atletimiz var ancak üstüne koya koya geliştirmeliyiz. Başta kendi atletimiz olmak üzere kafilemizin her bir atletinin yolu açık, talihi bol olsun. İnşallah Türkiye, olimpiyat tarihindeki en uygun dereceleri elde eder.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan şampiyonluk açıklaması! için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan şampiyonluk açıklaması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan şampiyonluk açıklaması! için ilk yorumu yapabilirsin.