Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması geldi! “Gerekli değerlendirmeler…”

NBA gruplarından Dallas Mavericks’in ilgilendiği sav edilen Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov ile sarı-lacivertli kulüpten resmi açıklama geldi.

Fenerbahçe’nin basketboldan sorumlu idare şurası üyesi Sertaç Komsuoğlu, Dallas’ın Kokoskov için kendileriyle irtibata geçtiğini doğruladı ve kulübün menfaatlerine nazaran adım atacaklarını belirtti.

Sertaç Komsuoğlu’nun yaptığı açıklama şöyle;

Pahalı taraftarlarımız;

Erkek Basketbol Grubumuzun Başantrenörü Igor Kokoskov’a NBA kadrolarından Dallas Mavericks’in ilgisine yönelik bir grup haberler birkaç gün evvel birtakım basın organlarında yer almış ve akabinde, Dallas Mavericks yetkilileri kulübümüzle bu bahiste irtibata geçmiştir.

Bilinmesini isteriz ki; bu süreçteki tek önceliğimiz kulübümüzün menfaatleridir ve tüm adımlarımız bu prensibe nazaran atılmaktadır.

Hususla ilgili değerlendirmeler kulübümüz tarafından yapılmaktadır ve gerekli açıklamalar en kısa müddette yapılacaktır.

Anlayış ve dayanağınız için teşekkür ederiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması geldi! “Gerekli değerlendirmeler…” için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması geldi! “Gerekli değerlendirmeler…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması geldi! “Gerekli değerlendirmeler…” için ilk yorumu yapabilirsin.