Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması! Teklif doğrulandı…

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in ilgilendiği sav edilen Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov ile sarı-lacivertli kulüpten resmi açıklama geldi.

Fenerbahçe’nin basketboldan sorumlu idare heyeti üyesi Sertaç Komsuoğlu, Dallas’ın Kokoskov için kendileriyle irtibata geçtiğini doğruladı ve kulübün menfaatlerine nazaran adım atacaklarını belirtti.

Sertaç Komsuoğlu’nun yaptığı açıklama şöyle;

Bedelli taraftarlarımız;

Erkek Basketbol Grubumuzun Başantrenörü Igor Kokoskov’a NBA ekiplerinden Dallas Mavericks’in ilgisine yönelik bir grup haberler birkaç gün evvel kimi basın organlarında yer almış ve akabinde, Dallas Mavericks yetkilileri kulübümüzle bu mevzuda irtibata geçmiştir.

Bilinmesini isteriz ki; bu süreçteki tek önceliğimiz kulübümüzün menfaatleridir ve tüm adımlarımız bu prensibe nazaran atılmaktadır.

Hususla ilgili değerlendirmeler kulübümüz tarafından yapılmaktadır ve gerekli açıklamalar en kısa müddette yapılacaktır.

Anlayış ve dayanağınız için teşekkür ederiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması! Teklif doğrulandı… için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması! Teklif doğrulandı… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe Beko’dan Kokoskov açıklaması! Teklif doğrulandı… için ilk yorumu yapabilirsin.