Son Dakika: Fenerbahçe Gökhan Gönül ile yollarını ayırdı! Fotoğraf detayı, transfer…

Fenerbahçe, deneyimli futbolcu Gökhan Gönül ile yollarını resmen ayırdı.

Resmi açıklama şöyle;

Fenerbahçemizin formasını birinci sefer 2007 yılında giyen, 10 yıl boyunca 360’tan fazla maçta Çubuklumuzu muvaffakiyetle taşıyan ve geçtiğimiz dönem takımımıza yine dahil olan Gökhan Gönül ile yollarımız ayrılmıştır.

Formamızı giydiği mühlet boyunca Çubuklu’nun hakkını sonuna kadar veren, Fenerbahçe ruhunu her vakit en üst düzeyde taşıyan Gökhan Gönül’e tüm emek ve hizmetleri için teşekkür ediyor; bundan sonraki mesleğinde kendisine muvaffakiyetler diliyoruz.

Yolun açık olsun Gökhan Gönül.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

GÖKHAN GÖNÜL’DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Gökhan Gönül de Fenerbahçe’ye veda iletisi yayınladı. Açıklamada, ‘Fenerbahçe forması altında bana ve aileme pandemi şartlarına karşın yaşattığınız eşsiz dayanak için teşekkür ederim. Liderim Ali Koç’a, Emre Belözoğlu’na tüm kalbimle teşekkür ederim.’ tabirleri kullanıldı.

İşte Gökhan’ın kelamları:

Sevgili Fenerbahçe Ailem;

Sizlerden ve taşımaktan sürekli gurur duyduğum Çubuklu formamdan ayrılacak olmanın verdiği tüm burukluğa karşın, size bu defa içimden geldiği üzere veda edebildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Aslında beni çok güzel tanıdığınızı ve anladığınızı düşünüyorum; alanda elinden geleni yapmaya çalışan, saha dışındaysa konuşmayı pek sevmeyen biri oldum. Bugüne kadar yaşadıklarımı, hislerimi, hüzünlerimi kendime sakladım. Bilmiyorum, tahminen de yanılgı yaptım ancak inanın ne benim için kolaydı ne de ailem için…

Geçtiğimiz dönem boyunca vazife aldığım tüm maçlarda, tribünde yokluğunu ziyadesiyle hissettiğimiz taraftarımıza olan bağım ve kulübüme olan aidiyetimle elimden geleni sonuna kadar yapmaya çalıştım.

Maalesef sonu hayalimizdeki üzere bitmedi, keşke daha farklı bir son yazabilseydik…

Fenerbahçemizin Büyük Taraftarına;

Bu mühlet zarfında, Fenerbahçe forması altında bana ve aileme pandemi şartlarına karşın yaşattığınız eşsiz dayanak için teşekkür ederim.

Sizi hiçbir vakit kırmak ya da üzmek istemedim.

Kaybettiğimiz maçlardan sonra bile beni bağrınıza bastığınız o günleri asla unutmadım.

Hakkınızı helal edin…

Geçtiğimiz dönemi Çubuklu altında geçirmeme fırsat tanıyan Liderim Ali Koç’a, Türk futbol ikliminin güç kurallarına karşın bana güvenen ve misyon aldığı her konumda bana ve tüm gruba inanç ve hırs aşılayan Emre Belözoğlu’na, tüm hocalarıma, ekip arkadaşlarıma, Samandıra işçisine tüm kalbimle teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Gökhan Gönül ve Ailesi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe Gökhan Gönül ile yollarını ayırdı! Fotoğraf detayı, transfer… için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe Gökhan Gönül ile yollarını ayırdı! Fotoğraf detayı, transfer… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe Gökhan Gönül ile yollarını ayırdı! Fotoğraf detayı, transfer… için ilk yorumu yapabilirsin.