Son Dakika: Fenerbahçe ve Marcos Antonio iddiası! 4 milyon euro… Transfer Haberleri

Fenerbahçe, transfer çalışmalarına sürat verdi. Lider Ali Koç’un; “5 transfer yapacağız” açıklaması sonrasında Serdar Dursun ve Steven Caulker atılımlarının gelmesinin akabinde kalan 3 isim için temaslar sıklaştı.

Kanarya’nın bu doğrultuda listesine yeni bir isim eklediği ortaya çıktı. Ukrayna devi Shakhtar’ın Brezilyalı orta alanı Marcos Antonio’nun Fenerbahçe’nin radarına girdiği bildirildi.

Fanatik’in haberine nazaran; 21 yaşındaki 1.66’lık futbolcu için nabız yoklayan idarenin, 2 yıl evvel Portekiz takımlarından Estoril’den 3.5 milyon Euro’ya transfer edilen yetenekli futbolcuyu tıpkı bedellere satın almayı ya da kiralamayı deneyeceği belirtildi. Genç oyuncunun transferinin gerçekleşmesi halinde tıpkı bölgede misyon yapan Luiz Gustavo’nun, satılması bekleniyor.

Bilhassa Fransa’dan talipleri bulunan tecrübeli oyuncu için Fenerbahçe, 4 milyon Euro talep ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe ve Marcos Antonio iddiası! 4 milyon euro… Transfer Haberleri için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe ve Marcos Antonio iddiası! 4 milyon euro… Transfer Haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe ve Marcos Antonio iddiası! 4 milyon euro… Transfer Haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.