Son Dakika: Fenerbahçe’de Sinan Gümüş ve Marcel Tisserand sınıfı geçti

Spor servisi / Süleyman ARAT – Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Vitor Pereira, Topuk Yaylası kampındaki 12 günlük çalışmanın akabinde Romanya 2. Ligi grubu Csikszereda ile oynanan özel maçta hem oyun sistemi hem de birtakım futbolculara yönelik başındaki soru işaretlerini giderme yolunda kıymetli adımlar attı.

Evvelki gün oynanan müsabakada, bilhassa birinci yarıdaki hareketli oyunu ve şutlarıyla Sinan Gümüş ‘gönderilecekler’ listesinden ismini büyük ölçüde sildirirken, ikinci devre defansın sağında oynayan Tisserand da yanlışsız oyunuyla bir arada grupta kalma ihtimalini güçlendirdi. Tisserand’ın en büyük kozu, savunmanın her tarafında oynayabilmesi.

SAMATTA TEKRAR BEKLENENİ VEREMEDİ

Novak, Lemos, Zajc ve Samatta bekleneni veremeyen isimler ortasında yer alırken, Pereira’nın yeni transferlerden Caulker ve Serdar Dursun hakkındaki kararı 1-2 maç daha izledikten sonra vereceği öğrenildi.

Avrupa kulüplerinden gelen cazip tekliflere “Evet “ denilmezse Szalai’nin yanında Serdar Aziz’in mi yoksa Caulker’ın mı forma giyeceği de vakit içinde netleşecek.

Tıpkı biçimde Mesut Özil, Pelkas, İrfan Can, Ozan Tufan, Mert Hakan, Gustavo, Sosa’nın yer aldığı varlıklı orta saha için de Pereira’nın karar vermesi bir epey sıkıntı olacak üzere.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe’de Sinan Gümüş ve Marcel Tisserand sınıfı geçti için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe’de Sinan Gümüş ve Marcel Tisserand sınıfı geçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe’de Sinan Gümüş ve Marcel Tisserand sınıfı geçti için ilk yorumu yapabilirsin.