Son Dakika: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’dan yönetime transfer mesajı

Takım genişliğinin farkında olan Portekizli çalıştırıcı, öncelikle elindeki oyuncuları parlatmayı düşünüyor. 52 yaşındaki teknik adamın, futbolcularının kalitesini ortaya çıkarmaya ağırlaştığı kaydedildi. Bu nedenle kimi isimler, maçlarda kıymetli müddetler alabilir.

Mert Hakan Yandaş, Marcel Tisserand ve Bright Osayi Samuel üzere futbolcular, sarı lacivertlilerin takımında öne çıkabilecek isimler olarak dikkat çekiyor.

Serie A gruplarıyla ismi geçen ve geleceği net olmamasına karşın hazırlık maçlarındaki güzel performansıyla göze çarpan Miha Zajc da ekipte kalması halinde sürpriz transfer tesiri yapabilir.

AYRILACAKLAR AĞUSTOSTA NETLEŞECEK

Vitor Pereira’nın, ağustos ayının birinci haftasına gerçek kadrodan ayrılacakları netleştirmesi bekleniyor.

TRT Spor’un haberine nazaran; Portekizli teknik adamın, bu etaptaki maksadı 33 kişilik takımdan en az 7-8 futbolcu ile yolların ayrılması.

Ayrılıkların akabinde grup iskeletine nokta atışı birkaç transfer isteyen tecrübeli teknik yönetici, gelen oyuncuların grupta kesinlikle fark yaratacak kalitede olmasını talep ediyor.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’dan yönetime transfer mesajı için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’dan yönetime transfer mesajı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe’de Vitor Pereira’dan yönetime transfer mesajı için ilk yorumu yapabilirsin.