Son Dakika: Fenerbahçe’nin eski kalecisi Carlos Kameni’yi yıkan kaza! 1 kişi hayatını kaybetti…

Spor Arena Dış Haber – Bir devir Fenerbahçe’de de forma giyen Kamerunlu kaleci Carlos Kameni ve beraberindeki araç, ülkesinde trafik kazası geçirdi.

Kamerun basınında yer alan habere nazaran Kameni ve ailesini taşıyan araç ile bu araca eşlik eden bir diğer araç, Tonga bölgesine hakikat seyahat ederken ana yolda bir anda bir kazaya karıştı.

Kameni ve ailesini takip eden araç, Ndiki Nicodeme isim bir yayaya çarptı ve vefatına sebep oldu. Toplumsal medyada yer alan haberlerin tersine Kameni’nin kaza esnasında hastanelik olmadığı, başka araçta seyahat etmesi nedeniyle kazada rastgele bir yaralanma yaşamadığı belirtildi.

Kameni’ye yakın kaynaklar, deneyimli eldivenin yaşanan bu olay nedeniyle büyük ıstırap duyduğunu ve Nicodeme ailesinin acısını paylaştığını söylediler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Fenerbahçe’nin eski kalecisi Carlos Kameni’yi yıkan kaza! 1 kişi hayatını kaybetti… için yorumda bulun

    Son Dakika: Fenerbahçe’nin eski kalecisi Carlos Kameni’yi yıkan kaza! 1 kişi hayatını kaybetti… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Fenerbahçe’nin eski kalecisi Carlos Kameni’yi yıkan kaza! 1 kişi hayatını kaybetti… için ilk yorumu yapabilirsin.