Son Dakika: Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Ghezzal, antrenmanlarını sürdürüyor

Türkiye’de transferin en beğenilen ismi olan ve ezeli rakipler Galatasaray ile Beşiktaş’ı karşı karşıya getiren Cezayirli oyuncu, grubuyla idmana çıktı.

Siyah beyazlıların yıllık 3.2 milyon Euro önerdiği, sarı kırmızılıların ise 3.5 milyon Euro’ya kadar çıktığı Ghezzal, şimdi bir kadroya imza atmazken yeni dönem hazırlıkları için İngiliz kulübüyle antrenmana çıktı.

Leicester City’le 2022 yılına kadar kontratı bulunan Ghezzal’ın çok büyük bir aksilik olmazsa Galatasaray yahut Beşiktaş’a imza atması bekleniyor.

GALATASARAY’LA ANLAŞTI

Rachid Ghezzal’ın Galatasaray’dan gelen yıllık 3.5 milyon Euro’luk teklifi kabul ettiği belirtilirken Leicester ile bonservis pazarlığının sürdüğü öğrenildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Ghezzal, antrenmanlarını sürdürüyor için yorumda bulun

    Son Dakika: Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Ghezzal, antrenmanlarını sürdürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer etmek istediği Ghezzal, antrenmanlarını sürdürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.