Son Dakika: Galatasaray’a Gedson Fernandes’ten kötü haber! Karar değiştirdiler… – Transfer haberleri

Spor servisi / Ali Naci KÜÇÜK – G.Saray’ın takımına katmak istediği Gedson Fernandes için Benfica’dan bu operasyona rötar yaptıracak ya da çıkmaza sokacak bir cevap geldi.

Portekiz grubunun hazırlık kampında bulunan Gedson performansı ile göze girerken teknik yöneticisi Jorge Jesus da bu oyuncu için olumlu rapor sununca G.Saray’ın teklifi de şimdilik masada kaldı.

B PLANI OLABiLiR

Orta alana 2 destek birden yapsa da Benfica Lideri Rui Costa, G.Saray ile yapılan son görüşmede “Gedson’u takımda tutmayı düşünüyoruz. Teknik heyetimiz kadroda kalmasının daha gerçek olacağı görüşünde” diyerek şu an için Portekizli futbolcuyu bırakmayı, transferini düşünmediklerini lisana getirdi.

Bu karşılık Gedson’la transfer operasyonunda büyük etap kaydetmek isteyen G.Saray’da hesapları bozdu.

Sarı kırmızılılar, Gedson için bekleyişe geçse de Benfica’nın kararını değiştirmeme muhtemelliğine karşı alternatif planlar üretecek.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Galatasaray’a Gedson Fernandes’ten kötü haber! Karar değiştirdiler… – Transfer haberleri için yorumda bulun

    Son Dakika: Galatasaray’a Gedson Fernandes’ten kötü haber! Karar değiştirdiler… – Transfer haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Galatasaray’a Gedson Fernandes’ten kötü haber! Karar değiştirdiler… – Transfer haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.