Son Dakika: Galatasaray’ın Rachid Ghezzal transferinde Bafetimbi Gomis yardımı

Geçen dönem Üstün Lig’de fırtınalar estiren asist ve golleriyle Beşiktaş’ın iki kupaya uzanmasında büyük hisse sahibi olan Rachid Ghezzal, şimdi bir ekiple anlaşamadı. 

Beşiktaş’ta oynamak istemesini belirtmesine rağmen siyah beyazlılarla fiyat konusunda mutabakata varamayan Cezayirlinin 1 yıl daha Leicester City’le mukavelesi bulunurken transfer yarışına Galatasaray da girmişti.

Sarı kırmızılıların devreye girmesiyle transfer yarışı kızışırken Galatasaray’ın Leicester City’le oyuncunun transferi konusunda mutabakat sağladığı tez edildi. 

Rachid Ghezzal’a iki ekip taraftarları da toplumsal medyadan kadrolarına gelmesi tarafında davet da bulunurken sarı kırmızılılar eski futbolcusu Bafetimbi Gomis’ten yardım istedi.

Twitter üzerinden Fransız golcüye ileti gönderen bir taraftar, “Bafe, Ghezzal’ı istiyoruz ve Ghezzal senin arkadaşın. Ona Galatasaray’ı anlat. Sana güveniyoruz” sözlerini kullanırken Gomis ise “Anlatacağım” halinde karşılık verdi.

1 dönem formasını giydiği Galatasaray’da gol krallığı yaşayan Bafetimbi Gomis, 2009-2014 yılları ortasında Lyon forması giydiği periyotta Lyon alt yapısından yetişen Ghezzal ile 2 yıl birlikte oynamıştı.

STEFANO MARRONE DA DAHİL OLDU

Transferi yılan kıssasına dönen Rachid Ghezzal için Beşiktaş’ın kondisyoneri Stefano Marrone da yorumda bulunmuş ve “Bunu nitekim anlamak mümkün değil. İtalya’da o denli bir şey olursa tam etik dışı olduğunu herkes söyler. Yani Juventus evvelki dönemde grupta oynayan bir futbolcuyla pazarlık yaparken asla ve asla Milan ya da Inter giremez. Neden hiç kimse burada bunları söylemiyor? Bir arkadaş bana anlatabilir mi?” kelamlarıyla Galatasaray’a reaksiyon göstermişi.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Galatasaray’ın Rachid Ghezzal transferinde Bafetimbi Gomis yardımı için yorumda bulun

    Son Dakika: Galatasaray’ın Rachid Ghezzal transferinde Bafetimbi Gomis yardımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Galatasaray’ın Rachid Ghezzal transferinde Bafetimbi Gomis yardımı için ilk yorumu yapabilirsin.