Son Dakika: Ghezzal çılgın teklifi reddetti! Beşiktaş, Galatasaray derken Fenerbahçe detayı – Transfer Haberleri

Son Dakika… Beşiktaş ile Galatasaray ortasındaki Ghezzal yarışı sürerken Cezayirli futbolcu için ülke basını tüm teklifleri sayılarıyla açıkladı.

Beşiktaş’ın şampiyonluğunda büyük hisse sahibi oyuncuya Aboubakar ve Talisca’nın kadrosu Al Nassr yıllık 4 milyon euroluk teklifte bulundu. Lakin oyuncu mesleğine burada devam etmek istemiyor. Arabistan’ı başında eleyen Ghezzal’e Beşiktaş’ın önerdiği sayı 2 milyon 250 bin euro ve bonuslar.

TÜRKİYE’DEN EN GÜZEL TEKLİFİ GALATASARAY VERDİ

Galatasaray’ın ise 2.8 milyon euroluk yıllık fiyat önerdiği söz edilirken bu sayının bonuslarla 3 milyon euroyu bulduğu aktarıldı.

TRT Spor yayınında bahisle ilgili açıklamalarda bulunan gazeteci Fatih Doğan Sergen Yalçın’ın Ghezzal ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesini aktardı.

‘HOCAM BEŞİKTAŞ’TA KALMAK İSTİYORUM FAKAT…’

Doğan, “Sergen hoca, Ghezzal ile telefonda görüştü. Ghezzal’a, ‘Nedir durumun?’ diye sordu. Ghezzal ‘Hocam ben hala Beşiktaş’ta kalmayı istiyorum. Sizinle çalışmaktan çok memnunum lakin bonservis konusu var biliyorsunuz.’ karşılığını veriyor.” sözlerini kullandı.

MENAJERİ 1 AY EVVEL FENERBAHÇE’YE GİTMİŞ

Oyuncunun menajerinin 1 ay evvel Fenerbahçe’nin de kapısını çaldığını belirten Doğan, “Ghezzal transferinde daha çok oyuncunun menajerinin taktikleri, yaptıkları insanları yordu. Ghezzal’ın menajeri 1 ay evvel Fenerbahçe’ye gitti. Fenerbahçe kulübü ve Ali Koç aralıklı yaklaştı. Muhtemelen sonrasında da Galatasaray’a gitti.” halinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: Ghezzal çılgın teklifi reddetti! Beşiktaş, Galatasaray derken Fenerbahçe detayı – Transfer Haberleri için yorumda bulun

    Son Dakika: Ghezzal çılgın teklifi reddetti! Beşiktaş, Galatasaray derken Fenerbahçe detayı – Transfer Haberleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: Ghezzal çılgın teklifi reddetti! Beşiktaş, Galatasaray derken Fenerbahçe detayı – Transfer Haberleri için ilk yorumu yapabilirsin.