Son dakika haberi: Acun Ilıcalı’dan Survivor’da Hull City sürprizi! İngiltere’ye götürdü

İngiltere Championship grubu Hull City’nin sahibi olan Acun Ilıcalı, Survivor All-Star 2022’de haftanın mükafatını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Hull City’nin maçını izleyen ekip aşikâr oldu. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’nin maçını izleyen grup epey keyifli anlar yaşadı.

Hull City’nin maçını izlemeye giden Gönüllüler Ekibi, “Saldır Hull City” tezahüratlarıyla seyahat yaptı. Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa da yarışmacılarla birlikte Hull City’nin maçını izledi.

Hull City taraftarları Türk bayrakları açarak Survivor All-Star 2022 Gönüllüler Kadrosu’nun Hull sokaklarında karşıladı. Hull City taraftarlarının uğrak noktasına giden yarışmacılar büyük bir coşku yaşadı.

Hull City taraftarlarının yer aldığı bölgede Fenerbahçe formalı bir kişinin yaşadığı coşku da ekranlara yansıdı.

Survivor All-Star 2022 Gönüllüler Ekibi’nin izlediği Hull City maçının akabinde Shota Arvaladze de yarışmacılarla bir ortaya geldi. Acun Ilıcalı ve Shota Arvaladze’nin tanışma öyküsü anlatıldı. Shota Arvaladze, Acun Ilıcalı’yla tanışmasının Ajax yıllarına dayandığını söyledi.

Real Madrid: Destansı bir çabayla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi: Acun Ilıcalı’dan Survivor’da Hull City sürprizi! İngiltere’ye götürdü için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Acun Ilıcalı’dan Survivor’da Hull City sürprizi! İngiltere’ye götürdü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Acun Ilıcalı’dan Survivor’da Hull City sürprizi! İngiltere’ye götürdü için ilk yorumu yapabilirsin.