Son dakika haberi: Adem Büyük’ün yeni adresi belirli oldu! Menajeri paylaştı

Yeni Malatyaspor’da teknik sorumlu ve futbolcu olarak çok kısa bir müddet misyon yapan Adem Büyük, kısa bir müddet içerisinde bu misyondan alındı. Adem Büyük’ün futbolcu olarak da Yeni Malatyaspor’a veda etmesi dikkat çekmişti. Deneyimli ismin futbol mesleğine devam etmesi beklenirken sürpriz bir argüman ortaya atıldı.

Ajansspor’un haberine nazaran; Adem Büyük, Polonya grubu Wisla Krakow ile anlaştı. Adem Büyük’ün temsilciliğini yapan Fazilet Karagöl toplumsal medya hesabından Polonya seyahatini paylaştı.

İşte o paylaşım…

?

‘5 kadrodan gelen halihazırda teklifler var’

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile yollarını ayırdıktan sonra birçok teklifin geldiğini söz eden Adem Büyük, “Şu an 5 kadrodan gelen halihazırda teklifler var. Olağan ki görüşme olabilir zira şu anda özgür statüde yer alıyorum. Menajerim bunları değerlendirecektir. Bizim hakkımızda en doğrusu, en iyisi neyse ona karar vereceğiz. Düşünmek için vaktimiz var” dedi.

‘Affımızı istedik’ demişti

Adem Büyük Wisla Krakow’dan teklif aldığını söyleyerek, “Orada transfer devri devam ediyordu. Polonya’nın güçlü ve esaslı kulüplerinden olan Wisla Krakow’dan teklif geldi. Buna birinci başta çok olumlu baktık yaşanan son gelişmeler, savaş konusu nedeniyle eşimle bu mevzuyu konuştuk; birinci başta teklifi kabul ettik ancak sonrasında affımızı istedik” sözlerini kullanmıştı.

Adem Büyük kelamlarını şu halde noktalamıştı: “Aslında gidip mayıs ayına kadar oynamak istiyordum. Şu an için o denli bir şeye gerek olmadığına karar verdik. Büsbütün yaşanan savaşla alakalı bir karar. Ukrayna ve Polonya birbirine çok yakın bu nedenle de affımı istedim. O yüzden bu transfer gerçekleşmedi. Lakin her an her şey olabilir.”

Bernardo Silva’nın Man United karşısında en yeterli anları

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi: Adem Büyük’ün yeni adresi belirli oldu! Menajeri paylaştı için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Adem Büyük’ün yeni adresi belirli oldu! Menajeri paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Adem Büyük’ün yeni adresi belirli oldu! Menajeri paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.