Son dakika haberi – Ahmet Çalık anılırken Serdar Gürler gözyaşlarını tutamadı

DUYGUSAL ANLAR

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor Toto Üstün Lig’de 2021-2022 döneminin kalan haftalarının “Ahmet Çalık Sezonu” olarak oynatılmasını kararlaştırdı. 22. haftada Kayserispor, Medipol Başakşehir’i konuk ederken maçta duygusal anlar yaşandı.

AHMET ÇALIK TİŞÖRTLERİ İLE ÇIKTILAR

Konuk grup seremoniye üzerinde Konyasporlu Ahmet Çalık’ın fotoğrafının bulunduğu tişörtle çıktı. Karşılaşmanın 6. dakikasında oyun durdu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Trafik kazasında hayatını kaybeden merhum futbolcu anıldı. Bu sırada Serdar Gürler gözyaşlarına hakim olamadı.

GÖKHAN SAZDAĞI TESELLİ ETTİ

Konyaspor’dan eski kadro arkadaşı anılırken büyük hüzün yaşayan 30 yaşındaki futbolcuyu Kayserisporlu Gökhan Sazdağı teselli etti. Serdar Gürler’in Ahmet Çalık’ın vefatının akabinde Medipol Başakşehir’e transferi, Konyaspor’da reaksiyonla karşılanmıştı.

TRANSFERİ REAKSİYONLA KARŞILANDI

Tecrübeli kanat oyuncusunun Başakşehir’e transferinin akabinde Konyaspor Kulübü de resmi bir açıklamayla 30 yaşındaki futbolcuya reaksiyon göstermişti: “Futbolcu Serdar Gürler, özgür kalma hususunu kullanarak ekibimize yararlı olamayacağını ve kulübümüzden ayrılmak istediğini idaremize defaatle bildirmiştir.

‘FORMAMIZI TERLETMEK İSTEYEN FUTBOLCULARLA YOLA DEVAM EDECEĞİZ’

Kulübümüz, yapılan istişareler sonrasında her iki taraf için de mevcut kaidelerde ayrılığın yanlışsız olacağına karar verip, Başakşehir kulübü ile anlaşarak Serdar Gürler’in satışını onaylamıştır. Manevi olarak sıkıntı günlerden geçen kulübümüz, topluluğumuzun menfaatleri doğrultusunda hareket ederken, formamızı terletmek isteyen futbolcular ile yoluna devam edecektir. Aslolan, yüzyıllık çınar Konyaspor’dur…”

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi – Ahmet Çalık anılırken Serdar Gürler gözyaşlarını tutamadı için yorumda bulun

    Son dakika haberi – Ahmet Çalık anılırken Serdar Gürler gözyaşlarını tutamadı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi – Ahmet Çalık anılırken Serdar Gürler gözyaşlarını tutamadı için ilk yorumu yapabilirsin.