Son dakika haberi… Arda Turan’dan emeklilik sinyali: ‘Gelecek sezon…’

Galatasaray Kaptanı Arda Turan, Kasımpaşa maçının akabinde açıklamalarda bulundu.

Bu sene futbola devam edeceğini söyleyen Arda Turan, geleceğiyle ilgili de çarpıcı sözler kullandı.

Arda Turan’ın açıklamaları şöyle;

Kazanma alışkanlığını korumak bizim için değerli. Çok âlâ çalışıyoruz. Kazandık, memnunuz. Bugün bizim için değerli olan skordan çok oyundu. Hocamızın istediklerini alana yansıttık. Salı günü Olympiakos ile bir maç daha yapacağız. Ondan sonrası artık Şampiyonlar Ligi. Olmak istediğimiz yer için elimizden gelen çabayı yapacağız.

“BU SENE SAHA İÇİNDEYİM, SENEYE…”

Galatasaray armasına hizmet etmek benim için çok kıymetli. Nerede, nasıl olacağını hocamızla, liderimizle, ailemle oturup konuşmak lazım fakat bu sene saha içinde olacağım. Geçen sene kıl hissesi kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene kazanmaya çalışacağız.

“G.SARAY KENDİ DİNAMİKLERİNİ KORUMALI”

Florya’dan çıkan gençler çok şanslılar. Her biri bizim için çok bedelli. Galatasaray’a yalnızca 10 numaralar, kanat oyuncuları değil, savunmacılar da lazım. Galatasaray, kendi dinamikleri olan büyük bir ailedir. Biz bunu her vakit müdafaaya çalışıyoruz. Galatasaray’ın özel şeyleri olmasını seviyorum. Hagi ve Popescu bizim efsanemiz. Galatasaray taraftarı olarak hayatımızın en hoş anlarını yaşatan isimler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi… Arda Turan’dan emeklilik sinyali: ‘Gelecek sezon…’ için yorumda bulun

    Son dakika haberi… Arda Turan’dan emeklilik sinyali: ‘Gelecek sezon…’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi… Arda Turan’dan emeklilik sinyali: ‘Gelecek sezon…’ için ilk yorumu yapabilirsin.