Son Dakika Haberi: Fenerbahçe’de yeni kaptan kim olacak? Vitor Pereira’nın kafasındaki isim…

Spor servisi / Süleyman ARAT – Son 20 yıldır Ümit Özat, Alex de Souza, Volkan Demirel, Emre Belözoğlu üzere baskın karakterli futbolcuların kaptanlık yaptığı Fenerbahçe’de, yeni periyotta 1. kaptanın kim olacağı büyük merak konusu oldu.

Gökhan Gönül’ün kadrodan ayrılmasının akabinde şimdi açıklanmayan yeni kaptan için teknik yönetici Vitor Pereira bir portre çizdi lakin isim vermedi.

Portekizli çalıştırıcı, “Kaptan olacak futbolcunun kesinlikle güçlü bir karaktere sahip olmasını isterim. Alanda teknik gruba yardımcı olan, kulübün büyüklüğünü hissedebilen ve bu büyüklüğü arkadaşlarına da hissettiren bir futbolcu olmalı. Ben seçeceğim kaptanda bu özellikleri ararım” demişti. Portekizli teknik yöneticinin çizdiği bu portreye nazaran yeni dönemde Fenerbahçe Futbol Ekibi 1. Kaptanlığı için, münasebetleriyle birlikte şu futbolcular ön plana çıkıyor.

Luiz Gustavo grubun doğal başkanı

LUiZ GUSTAVO: Grubun doğal başkanı ve kelamı en çok dinlenen adamı olan Brezilyalı futbolcu, Topuk Yaylası’nda Rumen takımı Csikszereda ile oynanan maçın ikinci yarısına kaptan çıktı

Dünya yıldızı Mesut saha içi başkanı olabilir

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika Haberi: Fenerbahçe’de yeni kaptan kim olacak? Vitor Pereira’nın kafasındaki isim… için yorumda bulun

    Son Dakika Haberi: Fenerbahçe’de yeni kaptan kim olacak? Vitor Pereira’nın kafasındaki isim… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika Haberi: Fenerbahçe’de yeni kaptan kim olacak? Vitor Pereira’nın kafasındaki isim… için ilk yorumu yapabilirsin.