Son Dakika Haberi… Galatasaray’da Gedson Fernandes için kritik görüşme! Fatih Terim ve Rui Costa…

Geride bıraktığımız dönemin ikinci yarısında Sarı-Kırmızılı formayı terleten ve topluluğun beğenisini kazanan Gedson Fernandes’in bir yıl daha kiralanması için çalışmalar sürat kazandı.

Fanatik’in haberine nazaran; Benfica ile uzun müddettir pazarlıklarını sürdüren ve 2 milyon Euro kiralama bedeli, 10 milyon Euro da satın alma opsiyonuyla Portekiz takımını ikna etmeye çalışan Cim Bom’da bu transfer için Fatih Terim devreye giriyor…

SÜREKSİZ OLARAK VAZİFEDE

Benfica’da Lider Luis Filipe Vieira’nın yolsuzluktan ötürü tutuklanmasının akabinde seçimlere kadar süreksiz olarak sportif yönetici Rui Costa’nın kulübün 1 numarası olduğu açıklandı.

Bunun üzerine de Sarı-Kırmızılılar’da Fatih Terim, Fiorentina’dan eski öğrencisi olan Costa ile ikili bağlantılarını kullanarak Gedson’u kadrosuna kazandırmayı hedefliyor. 22 yaşındaki oyuncu geçen dönemin devre ortasında da Terim-Costa bağlantılarıyla Aslan’a imza atmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika Haberi… Galatasaray’da Gedson Fernandes için kritik görüşme! Fatih Terim ve Rui Costa… için yorumda bulun

    Son Dakika Haberi… Galatasaray’da Gedson Fernandes için kritik görüşme! Fatih Terim ve Rui Costa… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika Haberi… Galatasaray’da Gedson Fernandes için kritik görüşme! Fatih Terim ve Rui Costa… için ilk yorumu yapabilirsin.