Son Dakika Haberi… Galatasaray’ın Yunanistan’da maruz kaldığı skandal sonrası tek tek ortaya çıktı! Atina’da yaşananlar…

Spor Arena / Ali Naci KÜÇÜK – Olympiakos ile hazırlık maçı yapmak için Atina’ya giden Galatasaray grubunun, Yunanistan’da ‘insanlık ayıbı’ denilecek seviyede uygulamalar ile karşılaştı.

İŞTE ATINA’DA ANBEAN YAŞANANLAR

Galatasaray kafilesi saat 18:00’de THY’nin özel uçak seferi ile Atina’ya indi. Pandemi nedeniyle Yunan yetkililerinin ülkeye giriş ismine istediği tüm koşullar Galatasaray kulübü tarafından yerine getirilmişti. Tüm kafileye 24 saat evvel PCR testleri yapıldı ve tamamı negatif olan test sonuçları, aşı kartları ile tüm evraklar sunuldu.

TEST TALEBİ

O denli ki Atina’da başta kaptan Arda Turan olmak üzere Radamel Falcao, Luyindama, İdari Menajer Hakan Balta, Terim’in yardımcıları Necati Ateş, Selçuk İnan, staff takımı ile birlikte 15 kişi hiçbir sorun yaşamadan pasaporttan geçerek ekip otobüsüne bindi. Fatih Terim he vakit yurt dışında olduğu üzere evvel oyuncuları, takımı geçtikten sonra pasaporttan geçecekti. Kafilenin yarısı pasaporttan geçmesine rağmen Yunan yetkililer, Türkiye’de yapılan PCR testlerini kabul etmediklerini belirtip havaalanında test yapacaklarını söyledi.

TERİM TEST YAPTIRDI

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim bu talebe de ölçülü, yapan yaklaşıp birinci olarak kendisi test yaptırdı. Lakin Terim için sinema Yunanlıların reaksiyon gören, yakışıksız tavrı ile koptu “ Ülkemize girecek olan tüm kafileye test yapacağız. Pasaporttan geçen futbolcular dahil herkes geri getirilecek”

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika Haberi… Galatasaray’ın Yunanistan’da maruz kaldığı skandal sonrası tek tek ortaya çıktı! Atina’da yaşananlar… için yorumda bulun

    Son Dakika Haberi… Galatasaray’ın Yunanistan’da maruz kaldığı skandal sonrası tek tek ortaya çıktı! Atina’da yaşananlar… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika Haberi… Galatasaray’ın Yunanistan’da maruz kaldığı skandal sonrası tek tek ortaya çıktı! Atina’da yaşananlar… için ilk yorumu yapabilirsin.