Son dakika haberi: Khabib Nurmagomedov’un tavrı eleştirildi! ‘Onur ve inanç hakkında boğazını yırttın’

Ukrayna’nın ünlü MMA dövüşçüsü Ihor Potieria, Khabib Nurmagomedov’a sert çıktı. Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi karşısında sessiz kaldığı görülen Khabib Nurmagomedov, Ihor Potieria’dan reaksiyon gördü.

Instagram hesabı üzerinden görüşlerini paylaşan Ukraynalı dövüşçü Ihor Potieria, Khabib Nurmagomedov’u maksat aldı. Ihor Potieria yaptığı paylaşımda, “Milyonlarca kişi seni izledi, seni idol edindi. Birçok dövüş sanatları salonunda örnek olarak gösterildin. Mesleğine Ukrayna’da başladın. Onur ve inanç hakkında boğazını yırttın. Ve artık sessizsin” tabirlerini kullandı.

Dağıstan’da dünyaya geldi

Khabib Nurmagomedov, Rusya’ya bağlı özerk bir cumhuriyet olan Dağıstan’da dünyaya geldi. Ihor Potieria’nın reaksiyon gösterdiği Khabib Nurmagomedov, mağlubiyetsiz tamamladığı mesleğinin birinci dövüşünü 13 Eylül 2008’de Ukrayna’nın Poltava kentinde gerçekleştirdi.

Vladimir Putin’i ziyaret etmişti

Ihor Potieria’nın sessiz kalmakla suçladığı Khabib Nurmagomedov, Conor McGregor’ı devirdiği sansasyonel karşılaşma sonrası Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’i ziyaret etmişti. Görüşmede sporun dostluğa adanmış bir aksiyon olduğunu belirten Putin, Khabib’ten rakipleri ile nazik, rekabetçi ve düzgün münasebetler kurmasını istemişti.

‘İşin bu noktaya gelmemesi en iyisidir’

Ülke olarak bir büyük aile olduklarını ve ne olursa olsun aşırılıklardan kaçınmak gerektiğini kaydeden Putin, “Ancak şayet dışardan bir müdahale gelirse o vakit yalnızca sen değil, elbette biz de karşı koyarız. Lakin işin bu noktaya gelmemesi en iyisidir” tabirlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi: Khabib Nurmagomedov’un tavrı eleştirildi! ‘Onur ve inanç hakkında boğazını yırttın’ için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Khabib Nurmagomedov’un tavrı eleştirildi! ‘Onur ve inanç hakkında boğazını yırttın’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Khabib Nurmagomedov’un tavrı eleştirildi! ‘Onur ve inanç hakkında boğazını yırttın’ için ilk yorumu yapabilirsin.