Son dakika haberi: Mario Balotelli’den ortalığı karıştıracak sözler! ‘Çok bilgisiz insan var’

Üstün Lig transferiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Adana Demirspor’un İtalyan golcü Mario Balotelli çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız isim transfer itirafında bulunurken Mancini ile ortasında geçen diyaloğu anlattı.

“TÜRKİYE’DEN YÜRÜYEREK YOLA ÇIKARIM”

Balotelli açıklamasında, “İki buçuk yıldan sonra çok âlâ ve kendimi İtalya Ulusal Grubu’na dönmek için hazır hissediyorum. 40 metreden bile gol atabilirim. Bu bir düş olurdu. Mart’taki takımda olmak için İtalya’ya şu anda Türkiye’den yaya olarak yola çıkabilirdim.” diye konuştu.

“MANCINI ÇAĞIRSIN, SAĞ BEK BİLE OYNARIM”

İtalya teknik yöneticisi Mancini ile de bağlarının şahane olduğunu belirten Balotelli, “Onunla her vakit kusursuz bağlantılar içerisinde olduk. Ulusal gruba dönebilmem için benden istediklerini söyledi ve yapacağım. Benden ne istediğini aslında bir kaç kere söylemişti. Mancini beni çağırırsa sağ bek bile oynarım, hiç sorun değil.” açıklamasını yaptı.

‘HERKES BENİM BİTTİĞİMİ DÜŞÜNÜYOR’

Gazete okumadığını ve bu bahiste kendisine kardeşinin yardımcı olduğunu belirten Balotelli, “Takip etmiyorum, kardeşim bana gerekli bilgileri veriyor. Herkesin benim bittiğimi düşündüğünü söylüyor. Hangi ekipte oynarsam oynayayım ben hiç bir vakit fark yaratamayacağım korkusunu yaşamadım.”

“ÇOK BİLGİSİZ İNSAN VAR”

Belotelli’nin öbür açıklamaları ise şöyle: “En çok kızdığım şeylerden bir tanesi İtalya’da çok fazla bilgisiz insan var. İtalya Avrupa Şampiyonu oldu. Üst üste kazanma rekorları kırdı fakat birinci hezimette çabucak çamur atmaya başladılar. Biraz iyimserliği hak etmediler mi?”

‘ÇİN’E GİTMEME MANCINI MAHZUR OLDU’

Çin’in kapısından döndüğünü birinci defa açıklayan yıldız isim, “2,5 yıl evvel Çin’e gitmek zorunda kalıyordum lakin Mancini beni ikna etti ve gitmememi sağladı. Sonra Brescia’yı seçtim. Türkiye’ye gitmeden evvel de İtalya’dan teklif vardı lakin kabul etmedim” dedi.

‘MART’A KADAR VAKTİM VAR’

“Mancini beni takıma şimdi çağırmadı zira beni tanıyor. Potansiyelimi biliyor. Şimdi o düzeyde değilim lakin Mart’a kadar vaktim var. Çalışmam gerektiğini biliyorum”

“ADANA DEMİRSPOR DÜZGÜN BİR TAKIM”

“Adana Demirspor yeterli bir kadro. Nereye kadar gidebiliriz bakacağız. Düzgün gidiyoruz ve makus bir kadro değiliz”

SERGEN YALÇIN’LA TARTIŞMIŞTI

Üstün Lig’in birinci haftalarında Beşiktaş’a konuk olan Adana Demirspor’da Mario Balotelli oyuna sonradan dahil olmuş ve ekibinin 1 puan aldığı maçta yıldızlaşmıştı. Deneyimli futbolcu gayretin akabinde Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın ve teknik heyetle tartışma yaşamıştı. Balotelli gol sevincinde de Sergen Yalçın’a karşı ‘beyin’ işareti yapmıştı.

SERGEN YALÇIN KELAMLARI

Sergen Yalçın’la ortasında yaşananlarla ilgili olarak Balotelli daha evvel yaptığı açıklamada şu sözleri kulland;, “Sergen Yalçın hocanın benimle alakalı konuştuğu şeyleri bilmiyordum. Bana anlattılar. En nefret ettiğim hususlardan bir tanesi tanımadan, oturup konuşmadan öteki birisi hakkında bir şeyler söylemek. Bana çok büyük cahillik olarak geliyor. Ben bunu hiçbir vakit kimse için yapmadım. Yaptığın işe nazaran vizyonunun değişmemesi gerekiyor. Şayet cahillik yapıyorsan bu sana bağlı.”

“SAMET AYBABA BENİMLE KONUŞMUYORDU”

Adana Demirspor’un döneme başladığı teknik yönetici Samet Aybaba hakkında da konuşan Mario Balotelli, “Samet Aybaba ile alanda bir şeyler konuşmaya çalıştığımda ya beni erteliyordu ya da konuşmuyordu. Bir hoca bana, ”Sen 70 dakika oynayabilirsin.” dese hürmet duyar ve susarım. Bana net bir halde gelinmedi ve hürmet duyulmadığını hissettim” sözlerini kullandı.

5 GOL 2 ASİST

Adana Demirspor’da bu dönem 13 maça çıkan Balotelli, 5 gol 2 asistlik kakı sağladı

EN YÜKSEK ORANLARIN ADRESİ MİSLİ.COM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son dakika haberi: Mario Balotelli’den ortalığı karıştıracak sözler! ‘Çok bilgisiz insan var’ için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Mario Balotelli’den ortalığı karıştıracak sözler! ‘Çok bilgisiz insan var’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Mario Balotelli’den ortalığı karıştıracak sözler! ‘Çok bilgisiz insan var’ için ilk yorumu yapabilirsin.