Son dakika haberi: Nuri Şahin maksadını açıkladı! ‘Benim için bir gönül meselesi’

Fraport Tav Antalyaspor’da Ersun Yanal’ın akabinde misyona getirilen Nuri Şahin harika bir performans sergiledi. Genç çalıştırıcı, geleceğine dair Alman basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kicker’a demeç veren Nuri Şahin, gelecekte teknik yönetici olarak çalıştırmak istediği kadrosunu duyurdu. İşte son dakika haberinin detayları…

JÜRGEN KLOPP İLE GÖRÜŞMESİ
Antalyaspor’da futbolculuktan teknik yöneticiliğe geçmeden evvel Borussia Dortmund’da birlikte çalıştığı Liverpool teknik yöneticisi Jürgen Klopp ile de görüştüğünü belirten genç teknik adam, “Klopp bana ‘Nuri, sen düzgün bir beşersin. Bunu başaracaksın’ dedi. Bu benim harekete geçme mesajımdı” dedi.

Klopp’un karakterine değinen Nuri Şahin, Alman çalıştırıcıyı herkesten farklı kılanın insanlığı olduğunu vurgulayarak, “Onunla tartışabilirsiniz, sonra laflar ya da küfürler uçuşur. Lakin sonraki gün yanınıza gelir, size sarılır ve her şey yolundadır. O yüzden bu kadar başarılı” sözlerini kullandı.

BORUSSİA DORTMUND İTİRAFI
Kicker’a konuşan Nuri Şahin, futbolculuk devrinde formasını giydiği Borussia Dortmund’u bir gün çalıştırmak istediğini belirterek, “Borussia Dortmund’un benim için bir gönül sıkıntısı olduğu ve bir antrenör olarak güney tribününün önünde bir zaferi kutlamanın hayalini kurduğum gerçeğini hiçbir vakit gizlemedim. Dortmund’dan ayrılıp Bremen’e gittiğimde akşam eşimle meskende oturdum ve ona ‘Sanırım bir noktada bu kulübe antrenörlük yapmak için gereken her şeye sahip olacağım’ dedim. kelamlarını lisana getirdi.

THOMAS TUCHEL’E ÖVGÜ DOLU KELAMLAR
Jürgen Klopp’un yanı sıra şu anda Chelsea’yi çalıştıran Thomas Tuchel’den de etkilendiğini belirten Nuri Şahin, “Onunla geçirdiğim vakitten çok şey öğrendim.. Thomas, inanılmaz derecede uygun bir antrenör. Teknik olarak dünya standartlarında eğitim almış bir canavar” açıklamasını yaptı.

ANTRENÖR OLMA KARARINI VERDİĞİ VAKİT
Bir hazırlık maçında kaybettikten sonra Thomas Tuchel’in yaklaşımından etkilendiğini ve antrenör olmaya karar verdiğini de belirten Nuri Şahin, “Thomas mutlu değildi zira kimilerimiz o kadar da makus olmadığını düşünüyordu zira bu yalnızca hazırlık maçıydı. Akabinde bize John Terry ve Carles Puyol’dan sahneler gösterdi. Thomas o kadar etkileyici kelamlar söyledi ki toplantıdan ayrıldıktan sonra Marcel Schmelzer’e ve Oliver Kirch’e ‘Antrenör olmak istiyorum’ dedim” kelamlarını kullandı.

David Silva’nın, Newcastle’a Attığı Görkemli Goller

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi: Nuri Şahin maksadını açıkladı! ‘Benim için bir gönül meselesi’ için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Nuri Şahin maksadını açıkladı! ‘Benim için bir gönül meselesi’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Nuri Şahin maksadını açıkladı! ‘Benim için bir gönül meselesi’ için ilk yorumu yapabilirsin.